Ar lengva išlaikyti baltus dantis?

Dantu pudraBalta šypsena gali pritraukti bet kurį žvilgsnį. Balti dantys rodo, jog jie yra prižiūrimi ir sveiki. Pageltę dantys rodo, jog jie yra nesveiki, dažnai pageltusius dantis turi sergantys žmonės. Turintys pageltusius dantis neretai dėl to jaučiasi nejaukiai, vengia šypsotis, daug bendrauti. Dažnai tokiu atveju yra pasirenkamas dantų balinimas. Dantų balinimas gali suteikti norimą efektą, tačiau jis bus laikinas. Jei dantys bus neprižiūrimi, po kurio laiko jie vėl pagels ir reikės balinti. Norint palaikyti baltus dantis yra patartina juos balinti kelis kartus per metus ar bent kartą per metus. Dantų balinimas kainuoja daug, todėl pigiau pasirinkti būdą, kuris kainuotų mažiau. Prižiūrint dantis kiekvieną dieną galima išvengti dantų balinimo, nes jie nepagels. Tačiau tai padaryti gali būti nelengva. Norint, jog dantys išliktų balti, svarbu pasirinkti reikiamas dantų balinimo priemonės. Dantų balinimo pudra gali ne tik išlaikyti dantis baltus, bet ir išlaikys juo sveikus. Dantų pudra yra dažnas pasirinkimas. Nors yra efektyvi ir padeda ne tik palaikyti norimą baltumą, bet ir šiek tiek pašviesina dantis, kainuoja nedaug. Už dantų pudrą gali tekti mokėti mažą sumą, tačiau ji suteiks norimą efektyvumą. Dantų baltumą išlaikyti yra lengva, įsigyti dantų pudrą verta.

Kiek kainuoja dantų balinimas?

Lengviausias būdas turėti baltus dantis yra dantų balinimas. Tačiau dantų balinimas lazeriu kainuoja 200 eurų ir dar papildomai 30 – 50 eurų tenka mokėti už atliktą burnos higieną. Kaina yra nemaža, todėl geriau pasirinkti paprastesnį būdą kaip turėti baltus dantis. Balinamoji dantų pudra yra dažnas pasirinkimas. Ji nesuteikia dantims norimą baltumą, bet padeda jį palaikyti. Norint turėti baltus dantis yra verta pasirinkti dantų balinimą, tačiau nekartoti procedūros, o tiesiog pasirinkti dantų pudrą. Dantų balinimo pudra gali palaikyti dantų baltumą, tačiau suteikti norimą baltumą vien tik naudojant dantų pudrą gali būti sunku. Dantų pudra yra efektyvi, tačiau dažniausiai ne tiek, jog jos pakaktų norimam baltumui. Balti dantys suteikia grožio kiekvienam, todėl verta jį pasirinkti.

Ar dantų balinimas yra kenksmingas?

Dantų balinimas suteikia dantims jautrumo. Tai parodo, jog dantų balinimas dantims yra kenksmingas ir jį pasirinkti reikia tik būtinu atveju. Turint šiek tiek pageltusius dantis, geriau pasirinkti dantų balinimo pudrą. Dantų pudra suteiks norimą efektą ir nepakenks dantims. Pasirinkti dantų balinimo pudrą yra naudinga visiems.

Submit comment

Allowed HTML tags: <a href="http://google.com">google</a> <strong>bold</strong> <em>emphasized</em> <code>code</code> <blockquote>
quote
</blockquote>