Kaip pasirinkti maistą katėms?

Kačių maistasGamintojai kačių savininkams siūlo įvairias prekes, tarp kurių populiariausi kačių skanėstai ir

kačių maistas. Norintys pasirinkti tinkamai dažnai nežino pagal ką atsirinkti, todėl iškyla daug klausimų. Kartais savininkai parenka netinkamą maistą ar skanėstus ir tuomet katė blogai jaučiasi ar sunegaluoja. Kartais pakitimai pastebimi vėliau, kai pavyzdžiui, kailis pasidaro nebe toks gražus, koks buvo. Norint pasirinkti tinkamai reikia žinoti svarbiausius patarimus padėsiančius pasirinkti tinkmiausiai.

Katėms skirtas maistas parduodamas parduotuvėse ir skirstomas į sausą maistą ir konservuotą maistą. Populiariausias yra sausas maistas, todėl jo parduotuvių lentynose yra daugiausia. Ką reikia žinoti apie tokį maistą? Pirmiausia reikia žinoti, kad jis skirstomas pagal kategorijas. Pati paprasčiausia kokybė yra ekonominės klasės maisto. Aukščiausios kokybės maistas yra „Super Premium“, o tarpinis variantas tarp ekonominės ir aukščiausios kokybės maisto yra „Premium“. Dažniausiai vienas ir tas pats gamintojas gamina skirtingų klasių maistą. Kokie skirtumai tarp šių skirstymų? Maisto kokybė ir sudėtis. tai pagrindiniai kriterijai pagal kuriuos nustatoma, koks yra maistas. Kuo geresnė ir natūralesnė sudėtis, tuo kokybiškesnis maistas. Aukščiausios kokybės maistas ne veltui yra aukščiausios klasės, nes jo sudėtyje yra kokybiškų medžiagų, ko negalima pasakyti apie patį paprasčiausią ir pigiausią ekonominės klasės maistą. Skiriasi ir jų kainos. Kuo kokybiškesnis maistas, tuo jis brangesnis. Taip pat yra ir su konservuotu maistu. Jis taip pat skirstomas nuo ekonominės klasės iki aukščiausios klasės. Tiesa, jei lyginsime sausą ir konservuotą maistą, tai pastarasis pasirinkimas bus brangesnis. Dėl to jo perkama mažiau, nei sauso, o ir laikymas bei naudojimas daug paprastesnis sauso maisto.

Atskiro dėmesio sulaukia kačių skanėstai, kurie yra daugelyje gyvūnų prekių parduotuvių lentynose. Tiesa, reikia atsiminti, kad skanėstai nėra kačių maistas. Tai tik papildomai duodami skanėstai, kurie gali būti skirti augintinio palepinimui ar paskatinimui. Jie taip pat gali būti geros kokybės ir prastos. Visuomet verta pirkti kokybiškesnius skanėstus, nes nuo nekokybiškų gali kilti sveikatos problemų. Daug pridėtinių konservantų ir dažiklių tikrai nebus į naudą katės skrandžiui. Be to, gali sukelti ir alergijas, todėl verčiau pirkti tik kokybiškus skanėstus.

Rūpintis kačių sveikata reikia nuolat, o visų svarbiausia yra pasirinkti maistą, kuris kokybiškas. Nuo to, koks maistas duodamas, priklauso ne tik katės ar katino savijauta, bet ir sveikata. Neverta taupyti ant gero maisto.

Submit comment

Allowed HTML tags: <a href="http://google.com">google</a> <strong>bold</strong> <em>emphasized</em> <code>code</code> <blockquote>
quote
</blockquote>