Kaip suplanuoti plaukimą baidarėmis Aukštaitijoje?

Plaukimas baidarėmis Aukštaitijoje yra vienas iš geriausių pasirinkimų. Čia randama labai daug gražių gamtos vietų, o upės ir ežerai, kuriais galima plaukti atveria naujas galimybes stebėti gamtą iš vandens, o ne nuo kranto. Dėl šių priežasčių yra populiari baidarių nuoma Aukštaitijoje.

AukštaitijaAukštaitijos regione galima rinktis įvairius maršrutus plaukti tiek upėmis, tiek ir ežerais. Pagalvokite, kas jums labiau patiktų. Taip pat būtina nuspręsti, kiek dienų ar kokios trukmės plaukimo norite, nes galima rinktis tiek 1 dienos plaukimą, tiek ir 4 dienų plaukimą. Priklausomai nuo to ir, to kokį maršrutą renkatės galima bus nuplaukti nuo mažiausio skaičius kilometrų, kuris yra 8 kilometrai iki ilgiausios trukmės, pavyzdžiui, 42 kilometrų ilgio maršrutą įveikti. Taigi, reikia gerai pagalvoti, kokio ilgio plaukimo maršrutas tinkamas jums. Jeigu plaukiate pirmą kartą arba plaukiate su mažais vaikais, o gal neturite laiko ilgiems plaukimams, tai rekomenduojama plaukti 8 kilometrus. O turintiems plaukimo patirties ir esantiems gero fizinio pasirengimo, rinktis galima ilgiausius maršrutus.

Jeigu planuojate ilgesnį plaukimą, nei 1 diena arba norite po 1 dienos plaukimo dar pabūti gamtoje, tai reikia pasirinkti ir tinkamą nakvynę. Aukštaitijoje priklausomai nuo plaukimo maršruto galima rasti daug įvairių stovyklaviečių, kur galite pernakvoti su palapinėmis. Taip pat galima surasti ir tinkamą kaimo turizmo sodybą, kurioje galima pernakvoti su daugiau patogumų, nei miegoti palapinėje. Beje, renkantis nakvynę, reikia pasirinkti ir transportavimo paslaugą, nes baidarėje daug daiktų netilps, nebent mėgstate asketišką keliavimą ir poilsiavimą gamtoje. Tiesa, sužinoti apie transportavimo galimybę reikia iš anksto, nes ne visi baidarių nuomotojai teikia tokias daiktų pervežimo paslaugas.

Pastaruosius penkerius metus baidarių nuoma Aukštaitijoje klesti. Kiekvienais metais sulaukiama vis didesnio susidomėjimo plaukimu šiame regione. Norėdami ir jūs pamatyti gražiausius šios vietovės kampelius, turite pasirinkti tinkamus baidarių nuomotojus, tinkamą maršrutą ir jo ilgį bei apsispręsti, kada norite plaukti. Geriausia būtų rezervuoti tinkamą laiką iš anksto. Taip galima bus išvengti netikėtumų, kuomet jūsų norimas plaukti laikas jau užimtas arba nebėra galimybės nakvoti pasirinktoje kaimo turizmo sodyboje.

Aukštaitija yra vienas iš populiariausių regionų, kuriame klesti vandens turizmas ir plaukti galima upėmis ir ežerais, ir yra galimybė pasirinkti įvairius maršrutus, kurie skiriasi nuplauktais kilometrais bei trukme. Kiekvienas gali rinktis tai, kas labiausiai tinka ar atitinka fizinį pasirengimą.

Submit comment

Allowed HTML tags: <a href="http://google.com">google</a> <strong>bold</strong> <em>emphasized</em> <code>code</code> <blockquote>
quote
</blockquote>