Masažiniai baseinai namų sąlygomis: rekomendacijos ir patarimai

Švelnus vandens masažas – išskirtinė atgaiva kūnui ir sielai, leidžianti pailsėti po sunkių dienos darbų, atgauti jėgas ir stiprinti imunitetą. Masaziniai baseinai rekomenduojami visiems, neturintiems laiko lankytis SPA salonuose ir žmonėms, kurie daug dirba, jaučia stresą ar įtampą. Nuolatos tobulėjančios technologijos siūlo išskirtinai platų įrangos asortimentą, atitinkantį individualius pirkėjų poreikius. Be to, priklausomai nuo konkrečių pageidavimų, galima rinktis tiek didesnes, tiek mažesnes SPA vonias.

Masažinių baseinų privalumai

BaseinaiSvarbiausias masažinių baseinų privalumas – teigiamas poveikis sveikatai. Šiuo klausimu buvo atlikti įvairūs tyrimai, kurie patvirtino, kad vandens pramogos, tinkamai suderintos oro ir vandens purkštukų sistemos bei masažinės funkcijos gerina kraujotaką, stiprina imunitetą ir atpalaiduoja raumenis. Šios procedūros gydo miego sutrikimus, ramina ir padeda kovoti su stresu. Kraujotakos suaktyvinimas ypatingai svarbus sėdimą darbą dirbantiems žmonės, kurie mažai juda, jaučia nugaros ir sprando skausmus.

Kaip pasirinkti?

Renkantis masažinius baseinus, visų pirma reikia įvertinti jų dydį. Pagalvokite, kiek žmonių naudosis šia vonia. Nuo to priklauso sėdimų vietų skaičius. Primename, kad didesnis baseinas reikalaus brangesnės eksploatacijos. Iš kitos pusės, nėra nieko smagiau už laisvalaikį su šeima ir geriausiais draugais. Kitas aspektas – oro ir vandens purkštukų skaičius ir siūlomos masažo programos. Minėtasis aspektas turi daug įtakos galutinei pirkinio kainai. Šiuo atveju būtina pagalvoti apie individualius poreikius, kadangi vienos masažo programos gali erzinti, o kitos suteikti didžiausią malonumą. Baseinų pardavėjai teigia, kad kai kurie pirkėjai vengia šoninių purkštukų, kiti nemėgsta kutenančių pėdų programų ar kaklo masažo. Primename, kad paprastai masažinėse voniose integruojamos tonizuojančios ar atpalaiduojančios programos.

Kur statyti?

Masažiniai baseinai gali būti statomi tiek lauke, tiek vidaus patalpose. Vienas dažniausių pasirinkimų – vonios įrengimas kieme arba terasoje. Tiesa, šiuo atveju turite įsitikinti, kad pasirinkti įrenginiai atitinka lauko sąlygų reikalavimus. Jei ieškote baseino vidaus patalpoms, tačiau neturite daug vietos, rinkitės kampines konstrukcijas, kurios reikalauja kur kas mažiau erdvės. Efektyvus būdas vietos taupymui – prie masažinės vonios pristatyta dušo kabina, kuri reikalinga greitam apsiprausimui. Jei galvojate apie vidaus masažinį baseiną, o erdvės apribojimai nekelia jums jokių klausimų, rekomenduojame rinktis į grindis įleidžiamas masažines vonias. Be to, pasirinkę stilingas dekoracijas, galėsite sukurti išskirtinę poilsio erdvę, dizainu prilygstančią prabangiems SPA salonams.

Submit comment

Allowed HTML tags: <a href="http://google.com">google</a> <strong>bold</strong> <em>emphasized</em> <code>code</code> <blockquote>
quote
</blockquote>