Netvarkingi šunų šeimininkai – rykštė visiems augintinių mylėtojams

Profesionali aplinkos priežiūraPavasarį kasdien pro buto langą galime matyti, kaip vyksta teritorijų priežiūra, kaip žmonės grebia lapus, likusius iš po žiemos, kaip kažkas renka šiukšles. Kyla malonus jausmas, žiūrint, kaip visi tvarkosi, tiek gyventojai, tiek miesto samdyti tvarkytojai. Tačiau kai pamatome einantį šeimininką su šuneliu, kuris kaip tik pritupia priešais jūsų laiptinę, šiek tiek prisimerkiame ir stebime – pasiims, ar nepasiims. Nors dauguma šeimininkų susirenka savo šunelių išmatas, vis dar yra tokių parazitiškai besielgiančių ir užtraukiančių blogą vardą visiems šunų šeimininkams.

Kai kurie žmonės nerenka išmatų

Kas prižiūri jūsų kiemą? Apie tai galite skaityti plačiau manoaplinka.eu ir sužinoti, kokias viešų erdvių priežiūros paslaugas teikia tokios tvarkymosi bendrovės. Tačiau jos visko nepadarys. Kai ką turi daryti patys žmonės – nešiukšlinti. Tad kartais mes vis dar pamatome kaip žmonės atsiveda savo šunis vienoje ar kitoje vietoje, šie atlieka gamtinius reikalus, o tie reikalai taip ir paliekami. Nors savivaldybės už tokį elgesį numato baudas, deja, daugybei šunų šeimininkų tai vis tiek nė motais – ką jie nori, tą ir daro. Pastebėtina, kad labai dažnai šunų išmatų nerenka vyresniosios kartos šunų augintojai. Gal jie taip pripratę, gal tiesiog nenori pripažinti, kad jie turėtų pasirūpinti savo aplinka. Tačiau kas labiausiai dėl to kaltas?

Dažniausiai įsilipa kiti šunų augintojai

Kas daugiausiai laipioja ant pievutės? Žmonės, kurie užsiima teritorijų priežiūra, kurie kažką ten tvarko, arba tie, kurie vedžioja savo šunis. Tad į riebų pyragą įsilipti didžiausią tikimybę turi arba aplinkos tvarkytojai, arba kiti šunų augintojai. Būtent tie, kurie per gyvenimą nė karto nėra palikę nė vienos nesurinktos krūvos, daugiausia ir įlipa į kitų šunų krūvas bei nuo to nukenčia. „Vieną kartą pamačiau, kaip tokia ponia mūsų pievelėje vedžiojo labradorą, dydžio kaip šernas. Tai ir pridarė jis nemažą bandą. Ponia pasisukinėjo ant kulniuko ir nuėjo. Aš ją pasivijau ir pasiūliau dabar grįžti ir arba paimti tą šūdą, arba pačiai į jį įminti – kad kitiems netektų. Tiesiog negaliu pakęsti, kai tokie žmonės taip kiauliškai elgiasi“, – sako vienas šuns augintojas. Šunų augintojai pripažįsta, kad labiausiai ir nervina, jog nors būni tvarkingas šunų augintojas, kartais būni visuomenės stebimas kaip potencialus nusikaltėlis. Tenka pakelti visuotinį pyktį kartais dėl besituštinančio šuns, nors tu rankose turi maišelį ir planuoji viską susirinkti.

Submit comment

Allowed HTML tags: <a href="http://google.com">google</a> <strong>bold</strong> <em>emphasized</em> <code>code</code> <blockquote>
quote
</blockquote>