Traumatologas atsako: ko reikia Jūsų sąnariams?

Sąnariai dula ne tik su amžiumi. Dėl gana pasyvaus gyvenimo tempo vis daugiau jaunų žmonių kreipiasi į specialistus, kad jie padėtų nugalėti sąnarių problemas. Taigi, ne tik tie, kurie yra labai fiziškai aktyvūs, tačiau ir tie, kurie juda labai mažai, deja, dažnai kenčia nuo skausmų, kuriuos galima suvaldyti pakeitus gyvenimo ritmą.

Traumatologas yra tas specialistas, kuris Jums išties pagal ranką, kai reikia. Pateiksime specialisto dažniausiai išskirtus aspektus, kurie gali padėti sumažinti tiek sąnarių, tiek kitų kūno dalių skausmus.

  1. Ne per daug fizinio aktyvumo.

Nors dažniausiai sakoma, kad bet koks fizinis aktyvumas yra geriau nei jokio, tačiau per daug – irgi nėra gerai. Judėti reikia, tačiau pats judėjimas neturi būti žalingas Jūsų sąnariams. Dažniausiai labai apkrauna bėgimas, taip pat ir sunkių daiktų nešiojimas, tų pačių gestų darymas visą dieną. Judėjimo reikia, tačiau jis turi būti visapusiškas, visam kūnui. Net ir sportas ne visada gerai. Jo gali būti per daug.

Dažnas medikas sako, kad žmogaus kūnui geriausiai pritaikytas judėjimas yra kasdieninis, normuotas fizinis darbas.

  1. Judėjimo reikia.

Visgi, net ir tokiu atveju, kai judėjimas turi būti normuojamas – jo reikia. Svarbu net ne kiek judėsite, tačiau kaip judėsite. Dėl to reikia ne tik normuoti vaikščiojimus, tačiau ir rinktis gerą avalynę, kuri padės Jums net ir po ilgo praėjimo būti ramiu, kad jaučiatės labai gerai.

  1. Koks Jūsų KMI?

Jūsų sąnariams ir tuo pačiu visam kūnui taip pat kenkia didelis KMI. Visi tai puikiai žino. Reikia mesti svorį, kai jis yra per didelis. Deja, didelis svoris gali labai apsunkinti Jūsų širdutę, sąnarius bei visą kūną. Žmogui dažniausiai tampa sunku judėti, jis jaučiasi nuvargęs. Dėl to reikia rūpintis savimi visomis prasmėmis.

  1. Sveika mityba.

Galiausiai, tiek KMI palaikyti, tiek tuo pačiu sveikam gyvenimui – reikia gerai maitintis. Taip, kaip reikia mūsų kūnui su kuo daugiau vitaminų, kuo daugiau daržovių ir kuo mažiau riebalų.

Svarbiausia, kad esant bet kokiai situacijai – išeitis yra. Traumatologas yra tas specialistas, kuris padės ne tik sutvarkyti tą problemą, kuri jau yra, tačiau ir pateiks Jums patarimus, kurie padės būti sveikesniu ir tuo pačiu padės Jums išvengti rimtų traumų. Viskas prasideda nuo meilės sau ir juda link gero specialisto pasirinkimo.

Osteomedika inf.

Submit comment

Allowed HTML tags: <a href="http://google.com">google</a> <strong>bold</strong> <em>emphasized</em> <code>code</code> <blockquote>
quote
</blockquote>