4 liemenėlės, kurias PRIVALU turėti

Besižvalgant po rūbų, avalynės, aksesuarų ar apatinio trikotažo pasaulį aplink tik ir girdime „sezono topas‟, „karščiausia naujiena‟. „Must have‟ prekė. Nežinau, kaip Jus, bet mane tai truputį išmuša iš vėžių. Ypatingai, renkantis apatinį trikotažą. Lyg ir numanau, ką norėčiau įsigyti, bet nejučia pasiduodu „must have‟ įtakai ir keliauju namo su dailiai išpuošta liemenėle, nors net nenumanau, kada ir kur galėčiau ją vilkėti. Po eilinio tokio apsipirkimo ir kilo mintis: o kokias liemenėles iš tikro būtina turėti? Taigi, 4 liemenėlės, kurias TIKRAI privalu įsigyti.

Liemenėlės1. Kūno spalvos liemenėlė Daugelis moterų klaidingai mano, kad balta liemenėlė tinka visiems atvejams. Anaiptol. Netgi po balta palaidine kur kas geriau atrodo kūno spalvos liemenėlė atitinkanti jūsų odos toną. Todėl nepagailėkite laiko ir raskite tą vienintelę TOBULĄ.

2. Liemenėlė be petnešėlių Netikėtu metu išlendančios petnešėlės arba nuo permatomų ir „nepastebimų‟ petnešėlių įsispaudusi ir paraudusi oda nėra pats gražiausias dalykas. Todėl tikrai verta turėti patogią liemenėlę be petnešėlių su kuria drąsiai galėsite vilkėti rūbus atvirais pečiais.

3. Sportinė liemenėlė Net jeigu nesilankote sporto salėje, ši liemenėlė tikrai pravers. Išvažiavus smagiai praleisti laiką gamtoje su augintiniu, nusprendus pabėgioti su drauge ar išvykus į turistinį žygį. Sportinė liemenėlė ne tik suteiks patogumo jausmą bet ir kokybiškai prilaikys krūtinę aktyviai leidžiant laisvalaikį.

4. Besiūlė liemenėlė Net atrodydama visiškai paprastai, ji gali tapti jūsų mylimiausia. Liemenėlė, kuri tiesiog išnyksta po plonais ar itin prigludusiais rūbais. Idealiausia, jeigu ji kūno spalvos. Žvilgtelkite į savo komodos stalčių. Nieko netrūksta?

Submit comment

Allowed HTML tags: <a href="http://google.com">google</a> <strong>bold</strong> <em>emphasized</em> <code>code</code> <blockquote>
quote
</blockquote>