5 geriausi būdai, kaip išlaikyti namus vėsius, kai lauke tikrai karšta

Energija namuoseJūsų oro kondicionierius yra puikus būdas palaikyti vėsą namuose, bet tik tuo atveju, jei jis veikia efektyviai. Jei oro filtras yra užsikimšęs arba nešvarus, jūsų sistema turės dirbti sunkiau, kad užtikrintų tokį patį komforto lygį. Tai reiškia didesnes sąskaitas už komunalines paslaugas ir didesnį jūsų įrenginio išmetamo CO2 kiekį. Filtrą valykite arba keiskite kas tris mėnesius, jei namuose yra alergiškų žmonių, arba du kartus per metus, jei jų nėra. Nešvarus filtras: 18,16 USD. Kad kondicionieriaus įrenginys veiktų efektyviai ir efektyviau vėsintų namus, įsitikinkite, kad filtras yra švarus. Geriausi oro filtrai yra plaunami. Tai reiškia, kad priežiūrai išleisite mažiau laiko ir pinigų.

Įrenkite markizes ir langų ventiliatorius

Jei jūsų langai yra pietinėje pusėje, galite užstoti saulę markizėmis. Nors geriausiai tinka markizės nuo lango iki lango, taip pat galite įsigyti markizę stumdomoms stiklinėms durims. Jos yra geras pasirinkimas saulei blokuoti, ypač jei nuomojatės namą ar butą ir negalite įsirengti nuolatinių langų uždengimų. Be to, skirtingai nei žaliuzės ir užuolaidos, markizės gali praleisti šviesą dienos metu. Kitas puikus ir nebrangus būdas apsaugoti langus nuo saulės – paprastas dėžinis ventiliatorius. Svyruojantis ventiliatorius ne tik neleis saulei patekti į langus, bet ir cirkuliuos orą visoje patalpoje. Jie ypač naudingi, kai naktį bandote užmigti. Plačiau: https://saulesbroliai.lt/produktu-kategorijos/silumos-siurbliai/silumos-siurbliai-oras-vanduo puslapyje.

Atidarykite langus

Jei jūsų langai nukreipti į šiaurę, ši strategija gali būti viskas, ko jums reikia, kad jūsų namuose būtų vėsu, ypač jei jūsų kaimynai taip pat stengiasi, kad jų namuose būtų vėsu. Šiaurinėje namo pusėje langus atidarykite bent vienu centimetru, o pietinėje pusėje laikykite uždarytus. Taip susidarys slėgio skirtumas, kuris įsileis vėsų, šviežią orą iš šiaurės ir išstums karštą orą iš vidaus. Būtinai uždarykite langus prieš saulei nusileidžiant – nenorite palikti namų atvirų visą naktį. Šis metodas taip pat ne visada yra patikimas, nes kai kuriose vietovėse temperatūrų skirtumas tarp šiaurinės ir pietinės namo pusės nėra pakankamai didelis, kad šis metodas būtų veiksmingas. Jei gyvenate karštoje ir drėgnoje vietovėje, turite būti atsargūs, kad šiuo metodu nesukeltumėte patalpų drėgmės problemos. Daugiau info: https://saulesbroliai.lt čia.

Užtamsinkite langus užtraukiamomis užuolaidomis

Jei gyvenate vietovėje, kurioje per dieną būna daug saulės, arba jei norite būti praktiškesni, kai reikia užstoti šviesą ir vėsinti namus, užtraukiamos užtemdomos užuolaidos gali būti puikus sprendimas. Jos taip pat yra puikus pasirinkimas, jei gyvenate vietovėje, kurioje reikia užstoti saulę dėl privatumo. Kadangi šios užuolaidos yra ant takelio ir traukiamos užtraukiamos, turėtumėte galėti visiškai uždengti langus ir sumažinti iš lauko patenkančią šviesą. Be to, šios užuolaidos taip pat puikiai padeda išlaikyti vėsesnius namus vasarą.

Submit comment

Allowed HTML tags: <a href="http://google.com">google</a> <strong>bold</strong> <em>emphasized</em> <code>code</code> <blockquote>
quote
</blockquote>