Anglų kalba – raktas į pasaulį

Kalbų kursaiSovietų okupacijos metais karaliavusi rusų kalba, kaip antroji kalba, šiandien laisvoje šalyje nebėra tokia populiari. Į antrąją vietą peršoko anglų kalba, kuria šiandien galima susišnekėti beveik bet kuriame pasaulio krašte ir kuri vis geriau pažįstama ir suprantama jaunesnėms kartoms, tačiau dar okupacijos laikais gimę žmonės šiandien susiduria su sunkumais. Išmokite anglų kalbą, jei norite kilti karjeros laiptais, nes tai yra kiekvieno darbo skelbimų reikalavimų sąraše ir tai atveria informacijos srautus iš viso pasaulio. Ar tai įmanoma? Žinoma. Kaip tai padaryti? Pradėkite nuo kursų, o toliau apžvelgsime viską iš arčiau.

Informacijos įsisavinimas

Niekada nesimokiusiems anglų kalbos ar žinantiems pačius pagrindus visų pirmiausia reikia pradėti lankyti kalbų kursus. Esti ne tik kalbų kursai Kaune, Vilniuje ar kituose didmiesčiuose, tačiau mažesniuose Lietuvos miesteliuose, tad prieigą turi tikrai didelė dalis žmonių. Kalbų kursų programos dažnai pritaikomos individualiai pagal žmogaus žinias, gebėjimą įsisavinti žinias, taip pat darbo ar kitos veiklos grafiką. Kalbų kursuose jūs gausite ne tik anglų kalbos pagrindus, tačiau ir išmoksite kalbėti su kitais žmonėmis, suprasti jums teikiamą informaciją, gebėsite komunikuoti tiek raštu, tiek ir žodžiu. Tai be galo naudinga, nes taisyklinga anglų kalba šiandien reikalinga kiekviename darbe.

Turint aglų kalbos pagrindus ir bent minimalų žodyną nepraleiskite progos bendrauti anglų kalba. Sakote, kad neįmanoma? Dar ir kaip įmanoma! Yra daugybė internetinių puslapių, kuriuose įvairaus amžiaus žmonės iš viso pasaulio bendrauja vienas su kitu. Pavyzdžiui, www.penpals.net savo anketos duomenyse galima pasirinkti kokią kalbą norite tobulinti ir su kokia kalba galite padėti kitiems. Bendravimas visų pirmiausia praplės jūsų žodyną bei lavins gramatiką. Be to, tai gali tapti ir smagi pramoga, leisianti susirasti draugų.

Skaitykite anglų kalba. Anglų kalba atveria jums neaprėpiamą kiekį informacijos internete, tad naudokitės proga ir skaitykite straipsnius internete anglų kalba. Galėsite neaiškius žodžius išsiversti ir straipsniai sukurs jums sakinių dėliojimo orientaciją. Taip pat klausykitės muzikos anglų kalba, atraskite mėgstamą grupę ir įsiklausykite į jos dainų žodžius, dainuokite kartu, muzika padeda įsisavinti informaciją. Ir be abejo, žiūrėkite filmus anglų kalba. Pradžioje tai gali būti sunku, todėl žiūrėkite su lietuviškais subtitrais, kad pasąmonėje užsifiksuotų tam tikri žodžiai, jų tarimai ar išsireiškimai, o vėliau galėsite mėgautis filmais originalo kalba.

Išmokite anglų kalbą – ji šiandien atveria duris ne tik į karjeros galimybes, tačiau ir į pasaulį.

Submit comment

Allowed HTML tags: <a href="http://google.com">google</a> <strong>bold</strong> <em>emphasized</em> <code>code</code> <blockquote>
quote
</blockquote>