Antakių korekcijos namuose eiga

Antakių dažaiNamuose gebėti susitvarkyti antakius tikrai puiku. Taip ne tik galima sutaupyti laiko, kuris išnaudojamas vykstant pas kosmetologę, bet taip pat sutaupomi ir pinigai. Žinoma, ne visiems ir ne visuomet pavyksta išmokti antakius susitvarkyti taip kaip salone, tačiau tikrai galima išmokti jais pasirūpinti ir patiems, jei skiriama daugiau dėmesio ir savo laiko iki kol išmokstama. Antakiai tikrai prideda veidui labai daug akcento, suteikia gyvumo, išraiškingumo, nuotaiką ir, žinoma, pagerina įvaizdį, tačiau tik tais atvejais kai nėra per ryškūs, per blankūs arba per daug išpešioti. Antakių dažai, jų spalva yra labai svarbūs dalykai, juk kiekvienam žmogui netinka tie patys variantai. Tamsiaplaukė su šviesiai rudais antakiais gali atrodyti neryškiai, likti nepastebėta, be akių išraiškingumo, o šviesiaplaukė su itin tamsiais antakiais atrodys nenatūraliai, neskoningai. Skirtingų spalvų antakių dažus galite rasti: www.kosmetikosparduotuve.lt. Taigi, elementariausius dalykus supratus, galima pradėti galvoti apie antakių korekcijos eigą namuose.

Pasiruoškite. Nuvalykite antakius, kad ant jų nebūtų jokių riebalų, nešvarumų ar makiažo. Gerai yra ir dezinfekuoti odą. Jei pastebėjote, kad antakiuose oda pašerpetojusi, tuomet būtų pravartu odą pašveisti švelniu šveitikliu, kad būtų pašalintos negyvos ląstelės. Tuomet būsite užtikrinti, kad antakiai nusidažys tolygiai. Kai oda paruošta, galima pasižymėti antakių formą kokia jums tinka, pagal natūralius antakius. Išmatuokite storį, ilgį bei pažymėkite aukščiausią antakių vietą. Antakių dažai paruošiami labai greitai, tad atsirinkus ir nusipirkus tinkamus dažus, juos galite užmaišyti pagal pateiktas instrukcijas. Dažant antakius dažais svarbu neskubėti, nepraleisti vietų ir viską daryti lėtai, bet lygiai. Taip turėsite gražesnius rezultatus. Pincetu formuoti antakius siūloma po dažymo, nes antakių dažai išryškina vietas, kuriuose nereikėtų plaukelių liesti.

Jeigu labai sunkiai sekasi su antakio forma, tuomet galima šviesiu kosmetiniu pieštuku apsipiešti linijas, iš kurių su antakių dažais nereikėtų išeiti, tuomet tikrai nereikės pergyventi, jog kažkas nesigaus. Parduotuvėse galima rasti ir specialių antakių formelių, kurias užsidėjus galima labai greitai ir nesunkiai antakius nusidažyti namuose. Dažniausiai rasti jų galima kosmetikos parduotuvėse – formos būna skirtingų storių, tad geriausia jei daugmaž atitaikomas natūralus jūsų antakių storis ar vos siauresnis.

Submit comment

Allowed HTML tags: <a href="http://google.com">google</a> <strong>bold</strong> <em>emphasized</em> <code>code</code> <blockquote>
quote
</blockquote>