Apsaugos paslaugos jūsų turtui

PaslaugosSaugodami savo asmeninį turtą ar savo šeimos narius, žmonės dažniausiai pasitelkia tik minimalias apsaugos priemones. Dažnas Lietuvoje gyvenantis žmogus apsiriboja vien šarvuotomis buto durimis ir įsivaizduoja, kad tai ženkliai padidina jų namų saugumą. Deja, tačiau tai nėra tiesa ir rimtiems vagiams ar turto plėšikams tokios durys yra vieni juokai. Jei norite rimtai apsaugoti savo namus ir namiškius, turite susipažinti kokios yra visos paslaugos saugumo atžvilgiu ir kaip galite jomis pasinaudoti. Svarbiausia taisyklė yra ne kuo labiau apginkluoti savo namus, o tiesiog pritaikyti reikiamas priemones, kurios būtų racionalios ir iš tiesų veiksmingos.

Įvairios priemonės namų apsaugai

Nors ir skamba keistai, tačiau daugelis lietuvių vis dar mano, kad geriausiai jų saugumą užtikrinanti priemonė yra ginklas namuose. Kaip bebūtų, tai nėra tiesa – statistika iš įvairių pasaulio šalių parodo, kad ginkluoti namai suteikia daugiau rizikų, nei namų. Jei savo namuose laikysite ginklą, egzistuoja tikimybė, jog jį pavogs tie patys vagys ar užpuolikai, kad pasielgsite su juo netinkamai ar kažkas iš jūsų namiškių juo pasinaudos, neturėdami tam teisės. Apibendrinant, ginklo laikymas namuose užtraukia didelę atsakomybę, o saugumą pagerina tik neženkliai. Egzistuoja daug paprastesnių ir mažiau rizikingų apsaugos priemonių, kurias galite pritaikyti savo namams.

Apsilankę tinklapyje http://www.manosauga.lt galite surasti gerus pavyzdžius tų apsaugos priemonių, kurios iš tiesų yra veiksmingos ir racionalios. Viena iš jų – stebėjimo kameros. Sumontavę stebėjimo kameras savo namuose ir aplink juos, ženkliai pagerinsite saugumą. Be to, sumažinsite įsilaužimo ar vagystės tikimybę, nes vagys saugumo kamerų bijo kaip velnias kryžiaus. Kai kurie žmonės įsigudrina montuoti fiktyvias vaizdo stebėjimo kameras šalia savo namų – jos neveikia, tačiau baido vagis. Panašiai kaip kaliausė varnas.

Pati veiksmingiausia, tačiau brangiausiai kainuojanti apsauga – fizinė apsauga. Puikiai treniruoti ir ginkluoti vyrukai gali užtikrinti jūsų saugumą kaip niekas kitas. Žinoma, tokia paslauga kainuoja tikrai nepigiai, todėl reikėtų pagalvoti ar tai yra racionalu ir ar jūsų saugumui tikrai gresia tokia grėsmė, jog reikėtų samdytis asmeninius apsauginius.

1 comment on “Apsaugos paslaugos jūsų turtui

Submit comment

Allowed HTML tags: <a href="http://google.com">google</a> <strong>bold</strong> <em>emphasized</em> <code>code</code> <blockquote>
quote
</blockquote>