Ar visi prezervatyvai yra tinkami?

PrezervatyvaiPradedant lytiškai aktyvų gyvenimą gali būti kilti nemažai klausimų. Visų pirma, gali būti itin sunku išsirinkti tinkamą apsaugai priemonę. Reikėtų rinktis atsižvelgiant į amžių, taip pat ir partnerių skaičių. Jei esate itin jaunas, tuomet reikėtų rinktis ne tik prezervatyvus, bet ir papildomą apsaugos priemonę. Turint mažai patirties pasitaiko, jog prezervatyvas yra uždėtas netinkamai ar neuždėtas iš viso, būtent dėl to moteris visada turi būti saugojama nuo nepageidaujamo nėštumo. Geriausia yra naudoti kontraceptines tabletes, injekcijas ar pleistrus, yra ir kitų būdų, kurie apsaugo. Reikėtų turėti omenyje, jog kontraceptinės tabletės apsaugo geriausiai, tuo tarpu prezervatyvai gali plyšti, nusmukti ir panašiai. Esant vyresnio amžiaus ir turint ilgalaikį partnerį galima atsisakyti prezervatyvų, bet tik tuo atveju, jei asmuo yra tikras, jog jo partneris yra ištikimas. Yra žmonių, kurie yra alergiški lateksui, tokiu atveju jie negali rinktis prezervatyvų. Visgi, šiais laikais yra prezervatyvų, kurie yra padaryti iš kitų medžiagų. Tokie prezervatyvai gali būti saugūs, tačiau tik jei pasirinksite tinkamą gamintoją. Visgi, jei Jūs arba Jūsų partneris nesijaučia patogiai naudojant prezervatyvūs, jų reikėtų atsisakyti. Norint gyventi lytiškai aktyvų gyvenimą prezervatyvai nėra būtini, tačiau tokiu atveju reikia turėti ilgalaikį partnerį ir rasti kitą kontracepcijos priemonę.

Ar prezervatyvus gali naudoti tik vyrai?

Prezervatyvai yra itin saugi priemonė, norintiems apsisaugoti nuo nepageidaujamų ligų. Norint dažnai keisti partnerius tai yra tiesiog būtina. Šiais laikais prezervatyvus gali naudoti ne tik vyrai, bet ir moterys. Visgi, reikėtų turėti omenyje, jog moterys turi rinktis moterims tinkančius prezervatyvus, o vyrai – vyrams. Priešingu atveju jokios naudos nebus. Yra svarbu, jog moterys, kurios renkasi prezervatyvus, turėtų omenyje, jog tai nėra geriausiai apsauganti priemonė nuo nėštumo. Prezervatyvas gali būti įdėtas neteisingai, nuslysti, plyšti ir taip toliau, būtent dėl šios priežasties reikėtų rinktis ir papildomą apsaugos priemonę.

Ar visi prezervatyvai yra vienodo dydžio?

Perkant prezervatyvą pirmą kartą gali būti itin sunku išsirinkti, tuo labiau neturint informacijos apie prezervatyvus. Prezervatyvai yra ne vieno dydžio, būtent dėl to rinktis reikėtų itin atidžiai. Reikėtų atsižvelgti ir į tai, jog išsirinkus netinkamo dydžio prezervatyvą, gali būti, jog jis neapsaugos Jūsų taip, kaip apsaugotų tinkamai parinktas prezervatyvas. Reikėtų atkreipti dėmesį, jog prezervatyvai yra skirti ne tik vyrams, bet ir moterims. Itin svarbu, jog renkantis būtų atkreiptas dėmesys ir neįsigytas netinkamas prezervatyvas.

Submit comment

Allowed HTML tags: <a href="http://google.com">google</a> <strong>bold</strong> <em>emphasized</em> <code>code</code> <blockquote>
quote
</blockquote>