Automobilis be numerių – kažkas įtartino

Nusipirkti ir sumontuoti geras automobilio šviesas, tokias kaip šios https://www.autosviesos.lt/bmw-angel-eyes, atrodo visiems savaime suprantamas dalykas. Tačiau nereikia pamiršti apšviesti ir dar vieno išorėje ir tamsoje matytino dalyko – tai automobilio numerių.

Kartais numerių nesimato dėl jų neapšviestumo

Automobiliams reikalingas kokybiškas led numerio apsvietimas, kad vairuotojai galėtų gerai matyti kitos mašinos numerius. Tačiau kartais tų numerių tiesiog nesimato. Ir tuomet kaltinti galima su netvarkinga mašina važinėjantį vairuotoją. Jeigu neapšviesti numeriai, gali būti, kad visos apšvietimo, lempučių sistemos neveikia arba veikia netinkamai. Taigi, tokiu atveju reikia stengtis susitvarkyti tokias problemas ir apšvietimo sistemą kuo greičiau sutaisyti.

Purvinų numerių irgi nesimato

Auto šviesosPaprasta problema, dažnai virstanti kuriozinių situacijų priežastimi – kai numerių nesimato dėl purvo ar sniego sluoksnio. Į oro uostą sesę atvežęs Tomas prisimena, kaip per pūgą teko strigti prie šlagbaumo ir sunkiai išvažiuoti. „Už stovėjimą prie oro uosto mokėti niekada nesinori. Tačiau atvežta ten sesuo patikino, kad tikrai užtruks labai neilgai, o aš turėjau padėti nuvežti bagažą. Taigi, pasistačiau toms kelioms minutėms. Pirmos 15 minučių juk nemokamos. Išties, greitai ją palydėjau ir po 5 minučių jau sėdau atgal į mašiną. Buvo pirmoji gruodžio pūga ir pastebėjau, kad prie šlagbaumo nusidriekė automobilių eilutė, kurios gale netrukus ir aš atsistojau. Tuomet prasidėjo pykčiai ir nesusipratimai. Visiems reikėjo kuo greičiau išvažiuoti, kad netektų mokėti papildomai už stovėjimą. Tačiau šlagbaumas niekaip nekilo ir negalėjo mūsų išleisti. Taip beviltiškai teko prasėdėti 6 minutes, kol galiausiai atėjo oro uosto darbuotojas ir su šepečiu nuvalo visų automobilių numerius, netikėtai apsnigtus pūgos. Tuomet buvo galima normaliai nuskenuoti numerius ir šlagbaumas pakildavo. Aš išbuvau aikštelėje iš viso 14 minučių, taigi, tik per plauką neteko susimokėti už stovėjimą. Kaip matote, apšvietimo nepakanka – numerių gali nesimatyti ir dėl sniego ar dulkių. Sniegas dar pateisinamas, bet purvai ir apsileidimas – ne“, – pamena vaikinas.

Mašina be numerių – galbūt neregistruota

Jeigu kelyje pamatote automobilį be numerių, gali būti, kad mašina yra neseniai nupirkta ir dar Regitroje neišduoti jai numeriai. Gali būti ir taip, kad numerius vairuotojas kur nors netyčia tiesiog pametė. Mašina be numerių – gali byloti apie nusikaltimus, tačiau retesniais atvejais. Kartais tie nusikaltimai yra ir išsigalvojami, ypač, kai keliuose padaugėja užpuolimų, tuomet po vieną važinėjančios moterys vairuotojos ima bijoti.

Submit comment

Allowed HTML tags: <a href="http://google.com">google</a> <strong>bold</strong> <em>emphasized</em> <code>code</code> <blockquote>
quote
</blockquote>