Automobilių nuoma

Jei jūsų automobilis sugedęs, o gal ir apskritai jo neturite, tačiau norite savaitgaliui iškeliauti pailsėti į kitą miestą ar tiesiog nemėgstate viešojo transporto ar taksi, šiandien bet kuriuo paros metu veikia automobilių nuoma. Pradžioje šios naujovės sunkiai įsiliejusi į žmonių kasdienybę, auto nuoma Lietuvoje šiandien yra populiari paslauga, kuria kasdien naudojasi daug žmonių. Ji pasižymi savo patraukliomis ir preinamomis kainomis, komfortu ir gerais pasiūlymais, leidžiančiais paslauga naudotis kiaurą parą.

Kaina, prieinamumas, komfortas

Auto nuomaPaslauga naudotis labai paprasta ir nesunku, mat iš anksto internetu galite rezervuoti norimą automobilį, nemokamai pakeisti rezervacijos vietą ir laiką, atsiimti automobilį patogiausiuose miestų taškuose ir net apskačiuoti vidutinę sumą, kuri priklausys nuo planuojamo laiko praleidimo. Didžiausias privalumas tai, kad automobilį galėsite pasiimti bet kuriuo paros metu.

Automobilių kainos vyrauja nuo 13 iki 70 eurų vienai dienai. Kaina priklauso nuo mašinos modelio, jos dydžio, sunaudojamo kuro ir kitų charakteristikų. Į auto nuoma Lietuvoje įeina ne tik lengvieji automobiliai, kurių vietų skaičius 4-5 žmonės, tačiau ir mikroautobusiukai, kurie sutalpins visą draugų kompaniją, norinčią savaitgalį nuvažiuoti į pajūrį. Taipogi yra didelis pasirinkimas tarp automatinių ir mechaninių pavarų mašinų. Be galo naudinga ir tai, kad automobilio nuomos kaina parai krenta, jei automobilis nuomojamas didesniam parų skaičiui.

Norint keliauti su šeima, yra galimybė nemokamai gauti ir vaikišką kėdutę ir GPS navigaciją, todėl paslaugos puikiai tiek šeimai, tiek vienam asmeniui, tiek ir draugų būriui. Šiandien tai viena populiariausių paslaugų studentų tarpe, kurie nori gerai praleisti savaitgalį užmiesty ar kitame mieste. Didžioji dalis studentų neturi automobilių, todėl automobilių nuoma jiems puikus pasirinkimas – kam pirkti, jei gali nuomotis? Keliaujant kartu su draugais kelionė nenuskriaus net studentiškos piniginės.

Svarbu žinoti, kad visus automobilius galima atsiimti ir oro uoste. Tai puiki galimybė skubantiems į verslo susitikimus ir neturintiems laiko laukti taksi ar gaišti savo brangų laiką važiuojant viešuoju transportu. Mašiną galite rezervuoti jau iš anksto lėktuve interneto pagalba, o atvykę – sėsti ir važiuoti.

Submit comment

Allowed HTML tags: <a href="http://google.com">google</a> <strong>bold</strong> <em>emphasized</em> <code>code</code> <blockquote>
quote
</blockquote>