Baidarių plaukimo maršrutai: kaip rinktis?

BaidarėsVilniaus rajone yra daug puikių vietų, kur galima plaukti baidarėmis, todėl nusprendę išbandyti šią pramogą rasite daug pasiūlymų su skirtingais maršrutais apie kuriuos daugiau galite sužinoti čia www.vilniaus-baidares.lt/baidariu-marsrutai/plaukimas-baidaremis-vilneles-upe. Maršrutų yra įvairių, todėl reikės nuspręsti, kuria upe ir jos atkarpa norite plaukti. Ką reikia žinoti apie maršruto pasirinkimą? Pirmiausia reikia pagalvoti apie tai, kur norite plaukti ir ką norite plaukimo metu pamatyti. Tuomet reikės surasti, kuri baidariu nuoma jums yra tinkama, o tiksliau reikės pasirinkti baidarių nuomotojus. Renkantis maršrutą galima surasti daug pasiūlymų plaukti upėmis. Jums reikia pagalvoti, kuria upe plaukiant galėsite matyti tuos vaizdus, kurie jums tiks. Pavyzdžiui, galima rinktis plaukti Vilnelės upe. Toks maršrutas tiks tiems, kurie nori ne tik gamtos vaizdų, bet ir nori pamatyti Vilniaus senamiestį. Jeigu norite matyti tik gamtą, tai turite rinktis kitą maršrutą. Taigi, viskas priklauso nuo to, kur norite plaukti ir ką norite matyti.

Renkantis tinkamą maršrutą reikia pagalvoti apie plaukimo trukmę. Vieni renkasi trumpus plaukimus, pavyzdžiui, plaukimas Vilnele gali užtrukti apie kelias valandas ir šio plaukimo metu stebėsite gamtą bei tuo pačiu matysite Vilniaus senamiestį. Galima rinkti vienos dienos plaukimą. Taip pat galima rinktis ir kelių dienų plaukimą baidarėmis. Svarbu tik paminėti, kad galima rezervuoti nakvynę pasirinktoje sodyboje, jeigu norėsite pabūti ilgiau arba nuspręsite plaukti ilgiau, kaip vieną dieną. Apie nakvynės pasirinkimą reikia sužinoti pas baidarių nuomotojus. Jie galės jums pasiūlyti skirtingus variantus.

Šiuo metu baidariu nuoma yra labai populiari pramoga. Jeigu planuojate plaukti šiltuoju metų laiku, tai rekomenduojama rezervuoti plaukimo laiką iš anksto. Šaltuoju metų laiku nėra tokio didelio susidomėjimo, tačiau taip pat yra organizuojami plaukimai, todėl vis tiek reikėtų apie tai pradėti domėtis anksčiau, nei ta diena, kuomet norite plaukti. Jeigu nežinote kuriuo laiku norite plaukti arba negalite pasirinkti tinkamo maršruto, tai reikia kreiptis į baidarių nuomotojus, kurie jums padės pasirinkti tinkamai ir tuo pačiu galėsite rezervuoti tinkamą jums plaukimo laiką. Jeigu reikės nakvynės sodyboje, tai taip pat reikia iš karto dėl to susitarti. O tam, kad plaukimas būtų įsimintinas ir nesukeltų jums sunkumų, reikia atvykti su gera nuotaika ir reikiamais daiktais, kurių gali prireikti. Apie tai ką pasiimti su savimi galima sužinoti pas baidarių nuomotojus.

Submit comment

Allowed HTML tags: <a href="http://google.com">google</a> <strong>bold</strong> <em>emphasized</em> <code>code</code> <blockquote>
quote
</blockquote>