Dantų gydymas su sedacija tampa vis populiaresnis

Nors dantų gydymas šiandien yra gerokai modernesnis nei buvo anksčiau, tačiau odontologų baimė yra gana dažnas reiškinys ir šiomis dienomis. Laimei, išeitis tikrai yra – jei peržengti odontologijos kabineto slenkstį yra pernelyg baisu, dantų gydymas su sedacija tikrai gali padėti išspręsti šią situaciją, ir tuomet įvairių odontologinių procedūrų tikrai neteks atidėlioti. Kartais yra dvejojama, ar dantų gydymas su sedacija tikrai gali būti pačia palankiausia galimybe, tačiau priežasčių, kodėl verta apie tai pagalvoti, tikrai nestinga. Taigi, kodėl toks pasirinkimas tampa vis populiaresnis?

Sedacija yra tinkama ir vaikams

Dantų gydymas su sedacija Kristoforo klinikoje gali būti atliekamas ne tik suaugusiesiems, bet taip pat ir vaikams, kuriems odontologų baimė pasireiškia tikrai dažnais atvejais. Palanku yra tai, kad atlikus dantų gydymą taikant sedaciją nelieka nemalonių atsiminimų, nes atliekamų procedūrų paprasčiausiai neatsimenama, arba jos atsimenamos tik iš dalies. Būtent tai gali užkirsti kelią baimių atsiradimui ateityje, o tai yra tikrai nemažas privalumas.

Sedacijos procedūrų skaičius gali būti neribotas

Nors rekomenduojamas tam tikrų procedūrų skaičius kartais dėl tam tikrų priežasčių yra ribojamas, tačiau tuomet, jei pasirenkamas dantų gydymas su sedacija, tikrai nereikės svarstyti, kaip dažnai bus galima taisyti dantis. Sedacija gali būti taikoma tiek kartų, kiek tik prireiks, o šalutiniai reiškiniai pasireiškia tik itin retais atvejais. Galima drąsiai teigti, kad toks pasirinkimas yra tikrai saugus, todėl tai yra tikrai svari priežastis, kodėl vertėtų pagalvoti apie būtent tokį pasirinkimą.

Ilgos odontologinės procedūros gali būti lengviau ištveriamos

Taip pat palanku ir tai, kad sedacija gali būti taikoma ir tais atvejais, kuomet tenka taikyti itin ilgai trunkančias odontoloines procedūras. Jas neretai yra sunku ištverti ir suaugusiems žmonėms, tad apie vaikus net nėra ką kalbėti. Jei nusprendžiama taikyti sedaciją, tokiu atveju gali būti atliekamos net ir ilgai trunkančios odontologinės procedūros, ir nereikės baimintis, kad jas ištverti gali būti pernelyg sudėtinga.

Sprendimas esant dideliam jautrumui

Dantų gydymas su sedacija taip pat gali pasiteisinti ir tada, jei paciento jautrumas yra labai didelis. Kartais pacientas paprasčiausiai negali ilgą laiką būti išsižiojęs, jam itin didelę įtampą kelia girdimi garsai, užuodžiami kvapai, ir t.t. Tokioje situacijoje išeitis tikrai yra – tuo atveju, jei bus taikoma sedacija, jautrumas taps gerokai mažesnis, taigi, ir įvairios procedūros bus atliekamos gerokai paprasčiau.

Nors dėl galimybės taikyti sedaciją neretai kyla įvairių dvejonių, tačiau pasikonsultavus su odontologu tikrai bus galima priimti tam tikrą sprendimą. Taigi, jei jus domina dantų gydymas su sedacija, paprasčiausiai apsilankykite odontologijos klinikoje, ir pasitarkite dėl šios galimybės: įvertinę svarbiausius sedacijos privalumus bei trūkumus galėsite paprasčiau apsispręsti, ar verta rinktis būtent tokią galimybę.

Daugiau informacijos apie dantų gydymą su sedacija rasite Kristoforo odontologijos klinikos svetainėje : https://kristoforoklinika.lt/odontologija/gydymas-taikant-sedacija/

Submit comment

Allowed HTML tags: <a href="http://google.com">google</a> <strong>bold</strong> <em>emphasized</em> <code>code</code> <blockquote>
quote
</blockquote>