Dantų implantacija: natūralūs dantų priežiūros būdai

Prižiūrėti dantis – būtina ir to mes jau esame mokomi nuo vaikystės. Jeigu gyvenimo pradžioje būsime tinkamai išmokyti prižiūrėti savo burnos ertmę, tokiu atveju suaugus nekils arba labai retai kils kokios nors problemos, kurios yra susijusios su burnos ertme. Dantų implantacija, deja, vis dažniau įgyvendinama procedūra. Tuo pačiu reikėtų akcentuoti, kad ją vis dažniau įgyvendina jaunesniems asmenims, kurie dantis praranda dėl labai prastų mitybos įpročių bei netinkamos priežiūros. Jeigu nežinote, kaip reikia prižiūrėti dantis, kad jie būtų sveiki – tokiu atveju rekomenduojame pabendrauti su savo stomatologu, kuris patars ir rekomenduos.

Implantacija ir kt. paslaugosGreta puikiai visiems pažįstamų ir nuolatos akcentuojamų dantų priežiūros priemonių kaip dantų pasta, siūlas bei skalavimo skystis – siūlome nepamiršti, kad egzistuoja dar paprastesni būdai užsitikrinti, kad dantų implantai netaps būtini. Daugiau informacijos rasite čia: prodentum.lt/ Pateiksime patarimus, kurie turėtų tapti Jūsų gyvenimo dalimi.

  1. Kava, alkoholis ir kiti gėrimai, kurie turi dažomųjų savybių – blogas pasirinkimas jeigu norite išlaikyti gražią šypseną. Paprasčiausiai jie netik prisideda prie dantų geltimo, tačiau ir paskatina ėduonis didėja ir panašiai. Žinoma, jokiu būdu nesakome visiškai atsisakyti šio tipo gėrimų, jeigu juos labai mėgstate, tačiau bent jau minimaliai sumažinus porcijas – pavyks pagerinti dantų būklę.
  2. Galbūt teko kada nors girdėti, kad žalia arbata padeda susigrąžinti gražią šypseną. Ji nebalina dantų, tačiau žalia arbata padeda turėti gražias dantenas. Paprasčiausiai, esamos gydomosios savybės suteikia reikalingus vitaminus, kurie padeda dantenoms atrodyti ir tuo pačiu būti sveikoms. Žinoma, kad sveikos dantenos reiškia ir sveikus dantis.
  3. Reiktų nepamiršti, kad tam tikri maisto produktai padeda džiaugtis gražia ir sveika šypsena. Šiuo atveju tikrai nekalbame apie pieno produktus, kurie labai dažnai akcentuojami. Tačiau tiesa ta, kad jų teikiama nauda tikrai ne tokia didelė kaip sakoma. Geriau valgyti daugiau lapinių daržovių. Tokiu atveju dantukai bus daug gražesni ir sveikesni.
  4. Dantys bus kur kas baltesni jeigu atsisakysite tokių neigiamų įpročių, kaip rūkymas. Pastarasis prisideda ne tik prie dantų geltonumo, tačiau ir apskritai trukdo dantukams būti sveikiems. Tai vienas tų įpročių, kuris tikrai neturi jokios naudos, tad siūlome pasistengti jį ignoruoti.
  5. Citrinos sultys gali padėti turėti baltus dantis. Tiesa, negalima jų vartoti labai daug. Nedidelis kiekis – gerai. Galbūt net naudinga, tačiau dažniausiai norėdami baltų dantų žmonės paprasčiausiai pamiršta saiką.

Dantų implantacija nebus vienintelė išeitis tokiu atveju, jeigu dantimis rūpinsitės dar tuomet, kol jie bus sveiki. Visgi, kartais dantų implantacija lieka vienintele išeitimi ir tokiu atveju tai yra kur kas geresnė išeitis nei kad gyvenimas be šių labai svarbių burnos organų. Jeigu netekote savo natūralių dantų – tokiu atveju susigrąžinkite juos patikintu būdu.

1 comment on “Dantų implantacija: natūralūs dantų priežiūros būdai

  1. Na taip jei jau neprižiūrėsi dantų tada padės jau tik dantų implantavimo paslaugos kurios vėl grąžins galimybę pasitikėti savimi ir šypsotis.

Submit comment

Allowed HTML tags: <a href="http://google.com">google</a> <strong>bold</strong> <em>emphasized</em> <code>code</code> <blockquote>
quote
</blockquote>