Dujinis katilas: minusai ir pliusai, kuriuos reikia įvertinti

Lietuvoje daugiau nei pusę metų reikia rūpintis namų šiluma, kadangi klimatas, deja, nėra žmogaus pusėje. Natūralu, kad norisi džiaugtis kuo paprastesniu ir tuo pačiu efektyvesniu namų apšildymo būdu, kuris garantuoja ne tik mažas sąnaudas, tačiau taip pat ir patogumą. Šiuo atveju vis dažniau minimas dujinis katilas Viessmann, kuris siejamas su ilgaamže kokybe puikiai tinkančia bet kokio tipo namuose.

Yra labai daug privalumų, kurie paskatina rinktis šią šildymo alternatyvą. Visgi, galima pastebėti ir minusų. Bazinius aspektus aptarsime apačioje.

Svarbiausia dujinio katilo privalumai

Žinoma, didelis naudingumo koeficientas yra vienas svarbiausių privalumų, kuris ir paskatina namuose rinktis šią vis daugiau žmonių dėmesio sulaukiančią alternatyvą. Kadangi jie veikia našiai – taip pat yra ir ekologiški, o šiais laikais renkantis bet kokias sistemas namuose žmonės vis daugiau dėmesio skiria gamtai ir stengiasi, kad ji būtų kuo mažiau gadinama sistemų.

Taip pat verta pažymėti ir labai aukštą saugumą, kuris greta kieto kuro katilų tampa ypač didelio prioritetu. Vėlgi, svarbiausia – tinkamas montavimas ir tuo pačiu tinkamos sistemos, pagal Jūsų būsto poreikius, pasirinkimas. tam geriausia tartis su specialistais.

Galiausiai – komfortas, kuris taip pat užima labai svarbią vietą ir priežastį kodėl šio tipo katilai sulaukia tiek daug dėmesio. Sistemos veikia našiai be žmogaus įsikišimo, šiuo metu galima įsigyti tokias, kurios reguliuojasi pagal lauko temperatūrą, tad dalinai yra automatizuotos.

Sistemos minusai

Įvertinus pliusus tikrai galime akcentuoti, kad minusų – nėra. Dažniausiai minima didelė kaina, kuri palyginus su kieto kuro katilais yra kiek didesnė. Tačiau kartu su kaina gausite ir kur kas didesnį patogumą, galiausiai, kur kas didesnį saugumą ir dažniausiai kur kas mažesnes mėnesio sistemos išlaikymo išlaidas, o tai, natūralu, kad visada džiugina. Kadangi šiuo metu dujinis katilas Viessmann parduodamas ir išsimokėtinai – vis daugiau žmonių džiaugiasi šios sistemos galimybėmis namuose.

Pasikartosime, kad pasirenkant Jums labiausiai tinkamas sistemas – konsultacijos su profesionalais yra labai svarbios. Juk tų pačių dujinių katilų yra labai daug, jie labai skirtingi, tad lyginimas ir vertinimas – ypač svarbus.

Submit comment

Allowed HTML tags: <a href="http://google.com">google</a> <strong>bold</strong> <em>emphasized</em> <code>code</code> <blockquote>
quote
</blockquote>