Nauja valtis: ką apgalvoti prieš ją perkant?

EcholotaiTikrai mėgstantys žvejoti kuo puikiausiai džiaugiasi valtimis ir kita žvejojimo įranga visus metus. Bet kuriuo sezonu galima džiaugtis kokių nors žuvų judėjimu, kuris džiugina kiekvieną tikrą žvejį. Žvejoti nuo kranto tikrai ne visuomet džiugina, o kartais tokiu atveju galima likti nieko nepešus. Jei norisi tikrai kokybiškai visuomet pasidžiaugti puikiu laisvalaikiu, valtys gali būti puiki išeitis. Taigi, jei jau atradote tokią smagią veiklą ir norite leistis į žvejybą reguliariai, reikia pagalvoti ne tik apie kokybišką valtį, bet ir visą kitą įrangą, kurios gali prireikti. Nebūtina susipirkti visko, ką profesionalus žvejys galėtų turėti, tačiau echolotai, meškerės, kabliukai ir panašūs priedai tikrai bus reikalingi, kad ir kuriuo sezonu žvejojate. Žinoma, valtys yra didžiausias įsipareigojimas, kuris tarnaus ne vienerius metus, tad jos pasirinkimui reikia labai daug dėmesio.

Kad vėliau nesigailėtumėte dėl pasirinktos valties, rekomenduojama iškart pagalvoti ar pripučiamos valtys su pripučiamu dugnu jums tiks. Jos tinkamesnės, kai nesiruošiama su jomis toli keliauti, nes pats dugnas nėra toks stabilus, ant jo ir atsistoti gali būti sunku, nepatogu. Taigi, iš esmės ilgesnei žvejybai šis variantas ne itin protingas. Visgi kai naudojama meškerė, echolotai ir kiti daiktai būna, jog prireikia ir atsistoti, tad su pripučiamu dugnu nebus stabilu. Kietas dugnas daug tinkamesnis norint, jog viskas vyktų sklandžiai, būtų patogu. Puikų valčių pasirinkimą rasite – https://www.garantboats.eu/.

Kadangi valtys būna įvairios ir skirtingų dydžių, iškart apsvarstykite su kuo žadate plaukioti. Jei visuomet į žvejyba leidžiatės vienas, tuomet pirkti didesnės valties nėra esmės, nebent galvojate ir pasiplaukioti su šeima šiltuoju sezonu. Kiekvienas turėtų pagal savo galimybes ir norus įsivertinti kokio to dydžio gali prireikti. Jei perkama vienvietė valtis, geriau pagalvoti apie vietą daiktams, jog būtų kur juos susidėti, nes echolotai, meškerės, jaukai ir kitos priemonės tikrai užima vietos. Tuo labiau, jog reikia ir laimikius vėliau kur nors susidėti. Taigi, nesirinkite itin mažos valties, jei mėgstate plaukioti su savo turima įranga. Taip pat besirenkant atkreipkite dėmesį ar valtis turi vietą varikliui, nes jei neturi, vėliau jo taip pat įsirengti negalėsite, net jei labai užsinorėsite. Iškart įvertinkite ar ne geriau pirkti valtį su tam skirta vieta.

Submit comment

Allowed HTML tags: <a href="http://google.com">google</a> <strong>bold</strong> <em>emphasized</em> <code>code</code> <blockquote>
quote
</blockquote>