Ėmus vartoti B grupės vitaminus, sustiprėjo atmintis

Kartais B grupes vitaminai gali iš esmės pakeisti mūsų būseną ar funkcijas, o dėl to keisis ir gyvenimas. Štai senolė Marija pasakoja, kad jai B grupės vitaminai labai padėjo gyvenime, o labiausiai dėl to – kad tikrai sustiprino atmintį.

Ant šaldytuvo klijuodavosi daug lapelių

B grupės vitaminaiMarija sako, kad pastaruosius 3 metus labai daug pamiršdavo. „Pas mane ant šaldytuvo atsirado tokių raštelių: „paštininkas neateis, pensiją perveda į sąskaitą internetu“, „vaikai atvažiuoja savaitgaliais“, „kokia diena, parašyta laikrodyje“ ir pan. Kai eidavau į parduotuvę, irgi visada susirašydavau ant lapelio, ką nusipirkti. Aišku, pusę pamiršdavau, tai iš 5 užsirašydavau tik 3, o nuėjusi vis tiek iš 3 nusipirkdavau tik 2. Atmintis tikrai buvo labai blogai, ir tai labai vargino, sunkino gyvenimą. Būdavo taip baisu, kai staiga pamiršdavau, kur aš turiu eiti, iš kur aš atėjau, ką man toliau daryti. Tai ta senatvė kalta. Tačiau gal ir vitaminų kiekio trūkumas“, – sako Marija, dabar jau besidžiaugianti pagerėjusia atmintimi ir paretėjusiais proto užtemimais.

Specialiai gerdavo šaknų nuovirus, tačiau jie negelbėjo

Marija sako, kad pastebėjusi, kad labai blogėja atmintis, ji iš miško prisirinkdavo specialių šaknų, žolių, gerdavo jų nuovirus. „Žinau, kad mano mama kažkada taip darė. Ji buvo palikusi specialią knygutę, kurioje buvo viskas surašyta. Tačiau iš tikrųjų mamai tai ne labai padėjo. Bet visgi norėjosi kažką daryti, ypač kažką tokio visiškai natūralaus. Taigi, dėl to ir gerdavau tuos šaknų nuovirus. Tačiau poveikio nesimatė. Tuomet vaikai mane įkalbėjo nuvažiuoti į Kauną pas gydytojus. Ir taip aš ėmiau aiškintis, kas iš tikrųjų negerai, ko iš tikro organizmui trūksta. Pasirodo, visai ne šaknų ir žolelių nuovirų, o labai rimto dalyko: B grupės vitaminų“.

Ėmus gerti B grupės vitaminus, pagerėjo atmintis

Taigi, atminties gerėjimas iš tiesų ėmė matytis, kai buvo pora mėnesių pavartota B grupės vitaminai. „Gal sakyčiau, kad jau per pirmą savaitę ėmė kažkas gerėti, tačiau gal ten tas netikras efektas, kai pats patiki kažkuo ir nori kad taip būtų. Bet po 2 mėnesių aš jau drąsiai galėjau pasakyti, kad nebijau viena eiti į parduotuvę, nes iš jos išėjusi tikrai prisiminsiu, kur gyvenu“, – sako ji.

Kiti sveikatos pagerėjimo požymiai

Taip pat Marija neslepia, kad ir kitais būdais sveikata pagerėjo: visa savijauta, sumažėjo sąnarių skausmai, pagerėjo miegas. Atsirado daugiau darbingumo.

1 comment on “Ėmus vartoti B grupės vitaminus, sustiprėjo atmintis

  1. Anksčiau buvau alergiška B grupės vitaminams. Esu nemažai įvairių gamintojų išbandžiusi. Draugė parekomendavo pavartoti Formula IV papildą su ten įeinančiais natūraliais B grupės vitaminais. Pasirodo yra produktų su B grupe, kurie man nesukelia alergijos. Fantastika, kas ieško, tas ir randa :)

Submit comment

Allowed HTML tags: <a href="http://google.com">google</a> <strong>bold</strong> <em>emphasized</em> <code>code</code> <blockquote>
quote
</blockquote>