Festivalis be elektros generatoriaus neišsiverstų

Niekada nepagalvodavau, kam išvis reikalingas elektros generatorius, kol nepamačiau, kaip draugai organizuoja vieną vasaros festivalį. Ne kažkokį masinį, o tik nedidelį koncertą. Bet ir tas koncertas buvo šis tas. Jiems elektrosgeneratorius buvo iš nuomotas berods iš VARICOM, o gal iš kažkur kitur, tiksliai neprisimenu.

Kam jiems generatorius

Festivalių organizatoriamsBet pirmiausiai apie tai, kam iš viso jiems reikalingas elektros generatorius. Kai važiuojate į festivalius ir koncertus gamtoje, juk niekada iš tiesų apie tai nesusimąstote. Na, matote, kad kažkokiu būdu visur dega šviesos, o kažkur būna tamsu. Pastebite, kad būna padaryta ir speciali lentynėlė, kurioje galima krautis savo mobilius telefonus. Tačiau daugiau kažko nemąstote. O kam? O koks skirtumas. Ir visgi, jeigu susimąstytumėte, iš kur vidury laukų ar vidury miškų čia atsirado elektra? Tada būtų ir atsakymas jums pateiktas. Ji tikrai ne pati čia iš niekur atsirado. Jos nebūtų, jeigu ne elektros generatorius. Tik jis privertė elektrą čia atsirasti tiesiog iš niekur. Generatorius tą ir daro – generuoja elektros energiją tiesiog pats sau.

Festivalio ruošos darbai

Tačiau vien elektra festivalyje gyvas nebūsi. Reikia padaryti ir daug kitų darbų, kad renginiai vyktų sklandžiai. Tą elektrą pasigaminti reikia dar gerokai prieš festivalį. Nes jau kelios dienos prieš tai, čia atvežami maisto kioskeliai, o jiems būtinai reikia elektros visokiems šaldytiems gaminiams išlaikyti ir panašiai. Taip pat atvežami ir visokie produktai, kuriuos galima šiaip valgyti jau tiems, kas ten savanoriauja ir tvarko aplinką. Reikia užtikrinti ir geriamo vandens tiekimą bent toms vietoms, kurios prekiauja maistu arba jį gamina. Paprastai vandens butelius turi atsivežti ir atsiveža patys poilsiautojai. O čia turi būti viskas kitaip. Be abejo, reikia, kad festivalis turėtų labai gerą garsą. Todėl jau iš anksto, dar likus nemažai laiko iki festivalio, pradedama vežti festivalio aparatūra. Kažkokią dalį aparatūros atsiveš ir patys atlikėjai, tačiau pagrindinės kolonėlės, garso stiprintuvai, mikrofonai ir daug kitos garso technikos jau turi būti sudėta festivalyje. Kuo daugiau festivalio scenų, tuo daugiau aparatūros reikia. Kiekvienam geram festivaliui būtinai nuomojamos ir nuostabios šviesos. Tik su jomis galima pajusti, ką tai reiškia labai geras festivalio apšvietimas. O apšvietimas juk yra ir dalis pasirodymo, o pasirodymas yra tai, ko žmonės ir nori, kai jie festivalyje atsipalaiduoja ir tikisi geriausio.

Submit comment

Allowed HTML tags: <a href="http://google.com">google</a> <strong>bold</strong> <em>emphasized</em> <code>code</code> <blockquote>
quote
</blockquote>