Respiratorių ir kitų apsauginių kaukių reikalingumas

Koronavirusui prasidėjus greičiausiai daugelis suskubo pirkti visas įmanomas atsargines priemones, kurios padėtų išvengti galimo sveikatos sutrikdymo. Deja, ne visi gerai supranta kas iš tiesų padeda apsisaugoti, o kas yra visiškai neveiksminga. Norint džiaugtis gera apsauga tiek namuose, tiek viešoje vietoje, svečiuose, reikia suprasti, kad ne visos apsauginės kaukės teikia vienodą apsaugą, o didelę dalį apsaugos suteikia ir papildomos priemonės bei tinkama higiena. Žinoma, greičiausiai visi puikiai supranta, jog geriausias būdas apsisaugoti nuo užsikrėtimo virusu yra tiesiog buvimas namuose. Būtent todėl daugeliui rekomenduojama kuo mažiau būti viešumoje, apsipirkinėti rečiau arba nuotoliniu būdu. Darbo galimybės dirbti namuose taip pat yra pagerėjusios ir lankstesnės. Tačiau buvimas namuose kaip išeitis tinka tikrai ne visiems. Taigi, ką daryti kai išvengti viešų vietų nepavyksta?

FFP2 respiratoriaiPirmiausia, labai svarbu suprasti reikiamą informaciją apie veiksmingas kaukes tam, kad viešumoje būtų galima maksimaliai apsisaugoti ir tikrai žinoti, jog sveikatai pavojus negresia. Žinoma, nei viena apsauginė kaukė tikrai neapsaugo šimtu procentu, tačiau FFP2 respiratoriai suteikia net 95 procentų apsauga , kuri yra labai didelė ir palieka itin menką šansą užsikrėsti. Lyginant su kitomis apsaugos priemonėmis, galima nesunkiai suprasti, jog būtent FFP2 respiratoriai yra vienas geriausių sprendimų, nes su jais galima būti net 8 valandas, kai tuo tarpu vienkartinės kaukės saugo tik apie 2. Joms sudrėkus, jos tampa ne tik neveiksmingos, bet ir pavojingos. Apie medžiagines kaukes išvis galvoti nerekomenduojama, jos apsauginės funkcijos neatlieka, tad būnant tarp sergančiųjų, kurie nedėvi kaukių, net ir su medžiagine kauke lengvai užsikrėsti yra tikrai įmanoma. Ji naudinga tik tuomet, kai žmogus serga ir su ja prisidengia tam, jog apsaugotų aplinkinius. Tačiau ir tokiu atveju kaukė nėra maksimaliai veiksminga. Puikią apsaugą suteikiančių veido kaukių rasite – https://respiratorius.lt/.

FFP2 respiratoriai tikrai apsaugos kvėpavimo takus, tačiau geriausiam efektui verta pagalvoti ir apie kitas apsaugines priemones. Puikiai tiks apsauginiai skydai, kurie dengia akis ir veido odą. Kai jaučiatės nesaugiai gali padėti ir pirštinės, o visada su savimi reikėtų turėti ir dezinfekcinio skysčio. Rankomis liečiama labai daug įvairiausių paviršių, o po to net nejaučiant paliečiamas ir veidas. Taigi, geriau rankas nuolat dezinfekuoti ir tepti kremu, kuris apsaugos nuo dezinfekcijos skysčio daromos žalos.

Submit comment

Allowed HTML tags: <a href="http://google.com">google</a> <strong>bold</strong> <em>emphasized</em> <code>code</code> <blockquote>
quote
</blockquote>