Gėlių pristatymas – paslauga, kuri padeda sutaupyti daug laiko

Norintieji nustebinti mylimą žmogų, tačiau neturintys laiko arba esantys labai toli nuo jo – gali tai padaryti susitarę su floristikos salonu, kuris ne tik kad suteiks pagalbą, tačiau ir apskritai siūlo šią paslaugą, kuri daugeliui yra tikras išsigelbėjimas.

Gėlių pristatymas yra ta paslauga, kuri ne tik padeda sutaupyti daug laiko, tačiau dažnai yra ir vienintelė galimybė parodyti mylimam žmogui, koks ji jums yra svarbus. Ypač dėl emigracijos, kuri atvėrė atstumus, tačiau poreikis parodyti žmogui, koks jis jums svarbus, išliko.

Visoje Lietuvoje

Džiugu, kad gėlių pristatymas dažniausiai galimas visoje Lietuvoje. Tiksliau, kiekviename mieste galima rasti po saloną, kuris siūlo tokias paslaugas. Taigi, jokio skirtumo kur gyvenate – rasite pagalbą, kai jos reikia. Žinoma, kai kurie sutinka atvežti gėles iki vietos net kelis šimtus kilometrų, tik tokiu atveju gali tekti papildomai mokėti už kurą. Pagalvokite – ar jums tai tinka ir tuo pačiu ar tai atitinka jūsų galimybes. Juk svarbiausia – gestas, o ne vertė.

Puokštės kuriamos pagal poreikius

Daugeliui žmonių patinka tai, kad kai kurie floristikos salonai ne tik siūlo tam tikras pavyzdines puokštes, kurias galima užsakyti, tačiau taip pat ir kuria pagal asmeninius poreikius. Tuomet komponuojamos ne tik konkrečios gėlės, tačiau taip pat ir pati puokštė yra tam tikros tematikos. Žinoma, dažniausiai klientas nurodo svarbiausias gaires, o floristas jau atlieka smulkmenas.

Greta gėlių – dovana

Galiausiai, gėlių pristatymas kartais derinamas kartu su dovanų atvežimu. Tuomet reikia su pristatytojais sutarti, kad jie taip pat pasirūpinti ir konkrečia dovana. Tam tikras dažniausiai siūlo pats salonas, tad belieka peržiūrėti pasiūlą. O jeigu nerandate ko reikia – belieka tartis su kurjeriu dėl konkrečios dovanos, kuri bus pristatoma kartu su nuostabia gėlių puokšte. Visada viskas yra įmanoma, tik reikia derinti smulkmenas.

Nereikia laukti švenčių, kuomet gėlių pristatymas tampa reikalingas. Juk kiekviena diena yra nuostabi, tad ir parodyti jos grožį mylimam žmogui nuostabia gėlių puokšte – verta.

Floravitas – gėlių pristatymas Vilniaus mieste

Submit comment

Allowed HTML tags: <a href="http://google.com">google</a> <strong>bold</strong> <em>emphasized</em> <code>code</code> <blockquote>
quote
</blockquote>