Geriausi kvepalų mėginiai vyrams

AmourDevilCalvin Klein CK Be
Šis "Calvin Klein" kolino vanduo yra elegantiškame juodame buteliuke su išskirtiniu rožės logotipu ant viršaus. Tai gaivus ir švarus kvapas, idealiai tinkantis visoms progoms. Jis geriausiai tinka vyrams, mėgstantiems subtilius ir neįkyrius kvapus. CK Be lengva nešioti, jis tinka prie įvairios aprangos, todėl puikiai tinka dovanoti. Jis geriausiai tinka pavasarį, vasarą ir ankstyvą rudenį, puikiai tinka darbe, laisvalaikio aplinkoje ir išeinant į miestą. Viršutinės natos – medetkos ir gaivios bergamotės; vidurinės natos – frezijos ir rožės; bazinės natos – šiltas santalas, vetiveris ir vanilė. Šių kvepalų išlieka apie penkias valandas, o 59 mililitrų buteliukas kainuoja apie 35 JAV dolerius. Plačiau: https://amourdevil.com/kategorija/kvepalu-meginukai čia.

Versace Bright Crystal
Turbūt nėra kito kvapo, kuris priverstų jus jaustis taip prabangiai kaip "Bright Crystal". Tai šiltas ir guodžiantis, bet kartu ir neįtikėtinai rafinuotas aromatas. Tai kvapas, kuris puikiai tinka ir dienai, ir nakčiai. Nesvarbu, ar einate į pasimatymą su draugais, ar į iškilmingą renginį, šis aromatas tikrai paliks neišdildomą įspūdį. Nepamirškite, kad šio kvapo užtenka labai nedaug. Jei persistengsite, greitai iš stilingo džentelmeno tapsite pernelyg įkyriu dendžiu. Viršutinės natos – citrina, bergamotė ir greipfrutas; vidurinės natos – levanda, pelargonija ir gintaras; bazinės natos – kedras, pačiulis ir tonka pupelės. Kvepalai parduodami 100 mililitrų talpos buteliuke ir kainuoja apie 75 JAV dolerius.

Marc Jacobs Decadence
Tai kvepalai, skirti vyrui, kuris pasitiki savimi ir jaučiasi patogiai savo odoje. Decadence atrodo vyriškas ir stiprus, tačiau su tinkama žaismingumo doze. Tai aromatas, kuris tikrai patiks kiekvienam. Jis idealiai tinka dėvėti dieną ir geriausiai tinka laisvalaikio aplinkoje. Decadence – tai šiltas, kviečiantis kvapas, kuriame susipina mandarinų, raudonųjų greipfrutų, vanilės ir tonka pupelių natos. Šio aromato išlieka apie šešias valandas, o 100 mililitrų buteliukas kainuoja apie 55 JAV dolerius.

Dolce & Gabbana Light Blue
Nedaugelis kvapų yra tokie kultiniai kaip Dolce & Gabbana Light Blue. Tai aromatas, kuris visada primins gerus laikus ir gerus draugus. Jis idealiai tinka dėvėti dieną ir puikiai tiks beveik bet kurioje laisvalaikio aplinkoje. Light Blue yra šiltas, malonus kvapas, kurį tikrai įvertins visi, gavę jį dovanų. Nepamirškite, kad šio aromato užtenka labai nedaug. Naudodami per daug, kvepėsite pernelyg stipriai ir galbūt net sukelsite aplinkiniams lengvą galvos skausmą. Viršutinės natos – citrina, greipfrutas ir bergamotė; vidurinės natos – levanda, pelargonija ir rožė; bazinės natos – santalas, kedras ir muskusas. Kvepalai parduodami 100 mililitrų talpos buteliuke ir kainuoja apie 50 JAV dolerių. AmourDevil ir specialistės patarimai visiems rinkos dalyviams.

Submit comment

Allowed HTML tags: <a href="http://google.com">google</a> <strong>bold</strong> <em>emphasized</em> <code>code</code> <blockquote>
quote
</blockquote>