Graviravimas

Graviravimas ir kt.Graviruoti galima įvairiausius daiktus, tai šiandieną gana populiaru. Tai neatrodys pigiai, nors gali kainuoti ir nedaug. Išgraviruoti daiktai gali atrodyti itin prabangiai. Graviravimas turi būti tikslus, tokį gali padaryti tik žmogus, kuris turi pakankamai žinių ir patirties. Tokias paslaugas gali pasiūlyti ne viena įmonė. Svarbu pasirinkti tinkamą, rekomenduojam pažiūrėti pavyzdinius darbus, kurie padaryti anksčiau. Kiekviena įmonė, turėtų tokių turėti, priešingu atveju greičiausiai neverta kreiptis. Graviruojami vaizdai gali būti labai smulkūs, linijos taškai bei kita. Šios technologijos didelis privalumas, yra tas, kad galima vaizdus atvaizduoti ant įvairių paviršių (medžiagų).

Graviruoti galima:

· Gaminius iš metalo.

· Plastikinius daiktus.

· Stiklą.

· Medį.

· Popierių arba kartoną.

· Dirbinius iš akmens

· Odą.

Daiktai, kurie paprasti, išgraviravus gali atrodyti visai kitaip. Tai puikus sprendimas, jei nerandate dovanos draugui, šefui, kolegai. Glite dovanoti nebrangiai kainuojančią dovaną, kuri pradžiugins ir paliks įspūdį. Dažniausiai graviruojami simboliai, vardai, gali būti ir visas užrašas. Nerekomenduojama rašyti ilgų tekstų, kadangi jei paviršius nėra didelis, užrašai gali būti neįskaitomi. Kai kurie pasirinkti suvenyrai gali netikti, todėl prieš tai pasitarkite su įmone, kurioje bus atliekamos graviravimo paslaugos. Dažniausiai problemų kyla su pernelyg plonais paviršiais, nelygiais. Tokiu atveju, jei nieko negalite pakeisti (pavyzdžiui, įsigijote didelį kiekį daiktų), pasirinkite kitas technologijas. Tai gali būti tampografija, šilkografija ar kitos. Norėdami išgraviruoti didesnį kiekį suvenyrų (ar kitų daiktų), pradžioje pabandykite vieną, ypač jei yra galimybė, kad kils vienokios ar kitokios problemos. Graviravimas pasirenkamas tais atvejais, kada daiktai naudojami kas dieną (pavyzdžiui, tušinukai, raktų pakabukai ar kiti), jie nešiojami rankinėje ar kišenėje. Spauda atlikta kita technologija gali greitai apsitrinti. Paviršių išgraviravus lazeriu, taip nenutiks, kadangi pačiame paviršiuje yra išraižytas vaizdas ar užrašas, o ne uždėti dažai ar kita medžiaga.

Labai paplitę verslo dovanos, kurias galima dovanoti klientams, partneriams, darbuotojams. Gavęs išgraviruotą suvenyrą jūsų klientas tikrai ilgai nepamirš apie jus. Ši technologija žinoma nuo seno, graviravimo paslaugos gali būti atliktos greitai, žinoma, jei nedidelis suvenyrų ar kitų daiktų kiekis. Galite negaišdami laiko rasti geriausius sprendimus, turbūt ne vienas yra susidūręs su tokia bėda, kada dovanų pirkimas atidedamas paskutinei minutei. Tokiais atvejais dažniausiai minčių nėra ir nuperkamas bet koks daiktas, kuris dažniausiai visai nedžiugina gavėjo. Rinkitės tai, kas paprasta, tačiau originalu, tam puikiai tiks graviruoti daiktai.

Submit comment

Allowed HTML tags: <a href="http://google.com">google</a> <strong>bold</strong> <em>emphasized</em> <code>code</code> <blockquote>
quote
</blockquote>