Greiti kreditai – paprastas būdas gauti pinigų reikiamu metu

Greitieji kreditaiNors tuomet, kada prireikia pagalbos, dažniausiai kreipiamasi į artimuosius, tačiau pristigus pinigų ne visada galima sulaukti pagalbos. Ne visada pavyksta atrasti, kas galėtų paskolinti reikalingą pinigų sumą, todėl dažnose situacijose gali puikiai pasiteisinti greiti kreditai, kurie teikiami gana paprastomis sąlygomis. Nors skolintis kartais yra gana nejauku, tačiau greitųjų kreditų bendrovės ir buvo įkurtos tam, kad galėtų padėti klientams paprasčiau pasiskolinti pinigų. Jei pinigai yra reikalingi gana skubiai, greitieji kreditai iš tisų gali puikiai pasiteisinti – paraišką galima užpildyti bet kuriuo jums patogiu metu, ir netrukus galėsite gauti atsakymą dėl kredito teikimo.

Kreditų teikimo sąlygos

Greitieji kreditai yra teikiami tiems asmenims, kurie yra pilnamečiai, gauna reguliarias pajamas, ir neturi pradelstų mokėjimų. Kreditai be užstato gali būti teikiami tik dirbantiems asmenims, kurių gaunamos pajamos yra pakankamos grąžinti pasiskolintus pinigus. Dauguma greitųjų kreditų bendrovių teikia tokius kreditus, kurių grąžintina vieno mėnesio įmokos suma nėra didesnė nei keturiasdešimt procentų gaunamų mėnesinių asmens pajamų. Didesnio dydžio kreditai nėra teikiami, nes išlieka didelė rizika, kad asmuo neįstengs grąžinti pasiskolintos pinigų sumos. Kreditas gali būti teikiamas tik tiems asmenims, kurie atitinka visus išvardytus reikalavimus – kiekvienu atveju pateikta paraiška yra nagrinėjama, ir asmeniui pateikiamas atsakymas dėl kredito teikimo.

Per kiek laiko suteikiamas kreditas?

Dažnai yra teiraujamasi, per kiek laiko gali būti suteikiami greiti kreditai, ir tai visada priklauso nuo to, kokia kreditus teikianti bendrovė yra pasirenkama. Visada yra palanku pasidomėti, koks įmonės darbo laikas, nes nuo to priklausys, kaip greitai bus išnagrinėjama pateikta paraiška. Jei dėl kredito teikimo nuspręsite kreiptis bendrovės darbo metu, tokiu atveju atsakymas gali būti pateikiamas per 15-30 minučių, o tuo atveju, jei paraišką užpildysite ne darbo metu, paraiška bus išnagrinėta artimiausią darbo dieną. Taigi, visada svarbu įvertinti, kokiu metu gali būti nagrinėjamos paraiškos, ir tai padės jums atrasti palankiausias pasirinkimo galimybes.

Kaip pasiimti kreditą?

Tai padaryti bus tikrai labai paprasta. Kai nuspręsite, kokį kreditorių rinktis palankiausia, jums tereikės atlikti kelis paprastus veiksmus, ir netrukus galėsite gauti atsakymą dėl kredito suteikimo:

  • Užsiregistruokite kreditoriaus internetinėje svetainėje. Paprastai yra prašoma pateikti informaciją apie gaunamas pajamas ir turimus finansinius įsipareigojimus, ir visada yra svarbu tai, kad suvestumėte teisingą informaciją;
  • Paprastai yra prašoma patvirtinti asmens tapatybę, ir tai padaryti galėsite naudodamiesi internetine bankininkyste. Paprastai yra prašoma sumokėti vieno cento simbolinį registracijos mokestį, ir kai tai atliksite, gausite patvirtinimą, kad sėkmingai patvirtinote tapatybę;
  • Kitas žingsnis – tai paraiškos pildymas. Jums reikės pasirinkti pinigų sumą, kurią norite pasiskolinti, ir terminą, per kurį turėsite grąžinti skolą. Taip pat turėsite perskaityti sutarties sąlygas ir pažymėti varnele, kad su jomis sutinkate. Visa tai galėsite padaryti tikrai labai greitai, ir beliks palaukti, kada bus pateiktas atsakymas dėl kredito suteikimo.

Kad skolinimasis netaptų įpročiu…

Skolintis vertėtų tik tais atvejais, kada tai yra neišvengiama. Jei tenka pastebėti, kad pinigų pristinga tikrai neretai, skolinimasis tikrai nebus geriausia išeitimi. Visuomet svarbu apgalvoti, kaip būtų galima pagerinti savo finansinę situaciją: galbūt galima atsisakyti tam tikrų nebūtinų išlaidų, o galbūt būtų galima padidinti gaunamas pajamas. Jei nutinka taip, kad be skolinimosi nepavyksta išsiversti, palanku skolintis kuo mažesnę pinigų sumą, kad ją būtų galima kuo greičiau grąžinti. Tokiais atvejais tikrai neturėtų kilti jokių nemalonumų, kurie gresia tuomet, jei nepavyksta grąžinti skolą.

Submit comment

Allowed HTML tags: <a href="http://google.com">google</a> <strong>bold</strong> <em>emphasized</em> <code>code</code> <blockquote>
quote
</blockquote>