Vakarų ekspresas: ką reikia žinoti apie greitus kreditus

Klausytis minčių apie greituosius kreditus, finansinius instrumentus ir skolinimąsi apskritai galime iš skirtingų pusių. Geriausia, aišku, yra pasiklausyti ekspertų nuomonę. Jie iš to duoną valgo, tai dažniausiai neapgauna ir gali pasiūlyti įdomių ir naudingų įžvalgų. Bet realybė yra tokia, kad ekspertų įžvalgos yra retos, brangiai kainuoja (kartais) ir jos tikrai nėra dažniausiai. Labiausiai paplitusios yra mėgėjų ir anoniminės nuomonės, kurių vertę sunku pasverti, o jų autorių autoritetu – neįmanoma įsitikinti.

Greitieji kreditaiBet kartais yra svarbu išgirsti ir žurnalistų nuomonę. Jų pozicija yra tarp ekspertų ir mėgėjo. Eksperto – nes jie privalo išmanyti apie tai, ką rašo. Ar tai būtų greitieji kreditai ar išvestiniai finansiniai instrumentai – jie turi būti susipažinę apie aprašomus dalykus. Mėgėjo – nes jie vis tiek nėra ekspertai ir labiausiai suinteresuoti informacijos sklaida. Bet kai kalbame apie tokią žinomą paslaugą kaip greitieji kreditai, tai natūralu, kad kiekvienas turi savo nuomonę ir jos reikia paisyti. Klientai, net nebūdami ekspertais, gali pasidalinti savo patirtimi, kas gali būti dar naudingiau nei ekspertinės įžvalgos. O žurnalistai irgi gali būti pajutę greitųjų kreditų duodamą naudą ar daromą žalą, gali žinoti statistiką, žmonių išgyvenimus emocijas ir t.t. Todėl verta pažiūrėti, kokia informacija dalinasi Vakarų ekspreso žurnalistai.

Galime pradėti, kad pirmas ten aptinkamas straipsnis yra apie greitųjų kreditų pasirinkimą. Tokia informacija ir turėtų dalintis atsakingu žurnalizmu užsiimantys tokio rango žiniasklaidos priemonės, kaip Vakarų ekspreso, darbuotojai. Straipsnyje galima rasti patarimų apie kiekvieną greitojo kredito pasirinkimo eigos žingsnį. Pradedama nuo aiškiai matomų skaičių palyginimą: metinės palūkanų normos ir pan. Tam reikalui siūloma pasitelkti į pagalbą greitųjų kreditų palyginimo puslapius, kurie šitą darbą palengvis dešimteriopai. Taip pat rekomenduojama neignoruoti buvusių klientų patirties, jų internete randamų atsiliepimų ir kitų žmonių (ekspertų, žurnalistų ir t.t.) nuomonės.

Kita Vakarų ekspreso straipsnyje aptariami gajūs kreditų mitai ir faktai. Ten į miltus sumalami visi labiausiai papilitę mitai apie greitus kreditus: tariamą neišvengiamą didžiulę jų kainą, negalėjimą lengvai pasiskolinti ir pan. Aiškiai ir be dviprasmybių yra pateikiami faktiniai atsakymai į kiekvieną iš šių mitų. Aptariami net 8 mitai, kuriems yra pateikiami tikslūs atsakymai, todėl skaitant tokį straipsnį tikrai galima išmokti daug per labai trumpą laiką ir net neįdedant daug valios pastangų. Toks straipsnis – labai naudingas ir labai padeda prieš kredito pasiėmimą.

Kaip matome, Vakarų eksprese, o paieškojus to rasite ir kitų žiniasklaidos priemonių internetiniuose portaluose, pateikiama tikrai naudinga ir socialiai atsakingo verslo verta informacija apie greituosius kreditus. Pateikiami patarimai, mitų paneigimai ir faktų patvirtinimai.

Submit comment

Allowed HTML tags: <a href="http://google.com">google</a> <strong>bold</strong> <em>emphasized</em> <code>code</code> <blockquote>
quote
</blockquote>