Grožio pamokos veidui

Einate Londono gatve ir pamatote skelbimą, kuris sako – microblading eyebrows, eyebrow embroidery London – ką tai reiškia? Tai reklama vienos labai populiarios grožio paslaugos, kuri dar prieš 20 metų tokio populiarumo neturėjo. Tai – antakių makiažas. Kartais moterys labai graužiasi, esą, neturi pakankamai gražaus veido, gerų fizinių duomenų. Tačiau iš tiesų veidas yra tarsi tapybos drobė – galima su veidu sukurti daug įspūdingų dalykų ir veidą padaryti tikrai gražų vos keliais teptuko mostelėjimais. Ką daryti su veidu?

Antakių makiažas

Antakių priežiūraTaigi, tokios procedūros kaip microblading, semi permanent makeup London yra dabar labai populiarios ir jos suteikia veidui daug išraiškingumo. Kaip tai nutinka? Tiesiog moterims tenka keliauti pas visažistes ir reikalauti gražesnių antakių. Ar žinojote, kad antakiai gali iš esmės pakeisti veido kuriamą įspūdį, netgi priversti galvoti, kad veidas yra kitokios formos? Skamba beprotiškai, tačiau tai yra tiesa. Su naujai atrodančiu veidu galima išgauti nuostabių įvaizdžio akcentų. Antakiai veidą gali paversti švelniu, griežtu ar ramiu, žaismingu. Tai permanentinis (ilgalaikis) antakių dažymas, kuris sukuria norimą pavidalą ilgesniam laikui.

Veido kontūravimas

Kitas labai populiarus maiažo triukas pastaruoju metu – vadinamasis veido kontūravimas. Jis yra atliekamas naudojant kelių skirtingų spalvų veido pudras ir taip pat specialius šepetėlius, makiažo priemones. Jeigu norite, kad jūsų veidas atrodytų gražiai, turite šiek tiek dėl to pasistengti ir jums tikrai pavyks. Veido kontūravimas yra tapęs tikrai populiaria paslauga vakaruose, nes moterys nori atrodyti kaip iš žurnalo viršelių.

Pirmiausia reikia dėti šviesesnę pudrą, ji turi būti skysta. Ją galima vadinti makiažo pagrindu. Ji dedama tose vietose, kurias norime iškelti optiškai, kad jos atrodytų ten didesnės, ryškesnės. Pavyzdžiui, brūkštelti skruostų viršuje, taip pat aplink akis, lūpas. Tai padės sukurti išraiškingesnes akis, lūpas, skruostus. Tamsesnė pudra dedama ten, kur reikia kažką optiškai susiaurinti. Tai priklausys nuo veido tipo. Gal skruostai, gal smakras, pagurklis ar veido šonai, o gal super aukšta kakta. Kai susitepsite dažus, atrodysite baisiai. Tačiau tada ir prasidės stebuklas – su šepetėliu gražiai išmaišysite juos ir paskirstysite. Ir staiga veidas ims atrodyti tiesiog tobulai. Tuomet galima dėti ir kitus sluoksnius – sukurti nuostabų akių makiažą. Jis gali būti sunkus, tamsus, vakarinis. Taip pat gali būti švelnus, vasarinis, gana natūralus. Priauginamos blakstienos leis poveikį išlaikyti ilgam ir be dažų.

Submit comment

Allowed HTML tags: <a href="http://google.com">google</a> <strong>bold</strong> <em>emphasized</em> <code>code</code> <blockquote>
quote
</blockquote>