Įspūdžiai iš vestuvių

„Mūsų nuostabios vestuvės laive praėjo labai greitai, akimirkos tiesiog ištirpo, todėl gerai, kad liko daug nuotraukų“, – dalijasi prisiminimais Vaida, prieš metus ištekėjusi už savojo princo. Ji sako, kad vestuvės laive buvo ne jos idėja, ji tiesiog norėjo kažko ypatingo, o kai jai pasiūlė būtent tokį pasirinkimą, ji negalėjo atsisakyti. „Tai tiesiog tobulai atitiko mano poreikius: romantiška, gražu, neįprasta, įsimintina“, – sako ji.

Laivas

Laivai nuomaiKaip sako Vaida, laivą teko rezervuoti iš anksto. „Gal kitaip yra, kai nori kažkur pasiplaukioti lapkritį, bet sezono metu būna labai didelės apkrovos ir reikia kuo greičiau užsisakyti savo paslaugas. Vasarą daug kas vestuvėms ar kitiems tikslams nori laivų, dėl to ir aš kažkaip sakiau, kad nelauktume paskutinės dienos. Kai rinkomės, matėsi, kad jau kai kurie yra tikrai užsakyti, tačiau visgi buvo dar iš ko rinktis. Pasirinkome tokį simpatišką, vidutinio dydžio, plaukti ketinome su juo palei Kuršių Neriją. Laivą pirmiausia apžiūrėjau internetu, o vėliau radau ir progą gyvai aplankyti, pamatyti, įsitikinti. Kadangi jis jau buvo rezervuotas, tai tik patvirtino rezervaciją tai“, – sako Vaida.

Svečių sąrašas

Aišku, ir laivas buvo užsakomas pagal tai, kiek svečių į vestuves ateis. Tačiau paaiškėjo, kad su svečiais problema visada ta pati. Nori pakviesti mažiau žmonių, o tą padaryti būna labai sunku. Tuomet tenka kviesti jų ir daugiau, ir tokių, kurių neplanavai, nes kažkas labai įsižeis, kažkas būtinai turi būti ir pan. Galiausiai, anot Vaidos, svečių sąrašas išsiplėtė iki penkiasdešimt, tačiau tiek dar į nemažą užsakytą laivą vis tiek turėjo tilpti.

Šventės programa

Šventės metu buvo ne tik tradicinės vestuvių dalys, bet ir pramogos, būdingos tik laivo atmosferai. Pavyzdžiui, buvo maitinami paukščiai, mėtomi jiems ryžiai, nes tai, anot indų tradicijų, neša laimę. Vyrai dalyvavo ir žvejybos rungtyje, deja, nesėkmingai, nes niekas nieko nepagavo. Nuostabiai atrodė į dangų paleisti degantys žibintai, kurie kilo ir skriejo, palikdami po savimi degantį atspindį vandenyje. Laimei, niekas nesusirgo jūros liga, gal dėl to, kad jūra buvo tikrai labai rami. Buvo žinoma ir vestuvių muzikantai su smuikais, tad vyko gražūs šokiai, girdėjosi smagi muzika, visi bendravo.

Dovanos

Kitą dieną po vestuvių visada laukia smagioji dalis – dovanų išpakavimas. Vaida pripažino, kad svečiai buvo tikrai dosnūs ir jie netgi sumokėjo tiek pinigų, kad buvo galima ir už laivo nuomą susimokėti, nors jai buvo susitaupę atskirai.

Submit comment

Allowed HTML tags: <a href="http://google.com">google</a> <strong>bold</strong> <em>emphasized</em> <code>code</code> <blockquote>
quote
</blockquote>