Greitas įtempiamų lubų montavimas – didelis privalumas

Jei namuose trūksta išskirtinumo, o visuose kambariuose lubos pasižymi balta spalva, kuri visiškai nedžiugina, tuomet pats laikas pagalvoti kaip būtų galima kambarį atnaujinti, sutelkiant dėmesį į lubas. Visgi jau kurį laiką buvo labai įprasta turėti visiškai neutralias lubas, tačiau keičiantis madoms, požiūriui į stilių, atsirandant norui išsiskirti ir džiaugtis tokiais sprendimais, kurie dar ilgai džiugintų akį, pasikeitė ir požiūris į interjerą. Dabar galima rinktis iš įvairiausių spalvų lubų arba ant jų turėti net ir išskirtinius paveikslėlius, jei tam yra poreikis. Atnaujinus lubas pasikeičia visų namų vaizdas, tad jeigu galvojate apie pokyčius, įtempiamos lubos tikrai gali padėti namams atrodyti dailiau. Svarbiausia gerai žinoti kokio vaizdo norisi, o jų montavimas bus tikra atgaiva. Nežinantiems labai svarbu, jog tokio tipo lubos įrengiamos itin gretai.

įtempiamos lubosĮtempiamos lubos susidaro iš pvc plėvelės ir karkaso. Pats karkasas gali būti iš plastiko arba aliuminio. Tai yra bene sunkiausia lubų įrengimo dalis. Aliuminis, žinoma, yra tvirtesnis ir daugelis jį renkasi vien todėl, kad norisi užtikrinti geriausią variantą. Deja, tikrai ne visada aliuminio karkasas yra lengvai pritaikomas, kadangi norint sudėtingesnių formų, nestandartinių sprendimų, jis nėra taip lengvai sumontuojamas. Būtent todėl kai kuriais atvejais tenka rinktis plastiko karkasą. Tačiau tai tikrai nėra blogas variantas, kadangi jis taip pat puikiai tinka plėvelės primontavimui. Pati plėvelė kelia mažiausiai problemų, kadangi jos montavimas yra paprastas, o įtempimui tereikia karšto oro. Savo srities specialistai tikrai ilgai neužtrunka atlikti šį darbą. Įtempiamos lubos įrengiamos kur kas greičiau negu įprastos. Lubas išsirinkti ir puikius specialistus jų montavimui rasti galite čia – https://www.lubunamai.lt/.

Įrenginėjant įtempiamas lubas nereikia galvoti apie netvarką, kadangi jos tikrai nelieka. Dažant lubas, jas lyginant ar kitaip dailinant, kambaryje reikia specialiai tiesti plėveles, apsaugančias baldus, sienas bei grindis nuo dažų ar kitų tepių medžiagų. Kartais tenka baldus išnešti į kitus kambarius. Įtempiamų lubų montavimas to nereikalauja, todėl viskas gali likti kambaryje. Vienintelis atliekamas dalykas – baldų pastumdymas taip, kad specialistams nebūtų sunku prieiti prie lubų. Taip pat reikia išnešti augalus ar kitus daiktus, kuriems gali pakenkti karštas oras. Po montavimo, kambarys lieka tvarkingas su puikiai atrodančiomis naujomis lubomis.

Submit comment

Allowed HTML tags: <a href="http://google.com">google</a> <strong>bold</strong> <em>emphasized</em> <code>code</code> <blockquote>
quote
</blockquote>