Ką gali pakeisti Teta metodas?

Jeigu domitės alternatyviais pagalbos sau metodais, tuomet galbūt kažką girdėti teko apie tai, kad yra tokios Teta bangos, ir kaip jos veikia. Tai – nepaprastai stiprus ir paveikus dalykas, kuris mums gali padėti daugybėje gyvenimo situacijų, o gal tiesiog mus atvesti pagaliau į teisingą kelią.

Šiek tiek apie Teta bangas ir gydymą

Kas yra Teta bangos? Tai tam tikros bangos, kurios gali padėti aktyvinti jūsų pasąmonės galias ir jas judinti taip, kad jums patiems būtų lengviau ir geriau. Tai tiesioginis priėjimas prie jūsų pasąmonės galių, kurios gali būti tikrai labai didelės, tik reikia mokėti jomis naudotis. Priešingas metodas – mąstymas loginiu būdu, logiškai pagrįsta medicina. Teta metodas leidžia viską daryti nauju keliu, per intuiciją, per pasąmonę, per savo tikrąją energiją.

Mūsų vidinių jėgų išlaisvinimas

TetaTeta metodas leidžia išlaisvinti tikrąjį mūsų potencialą ir jėgas, o ne stuksenti į mūsų proto paviršių ir galvoti, kad tai jau viskas. Mūsų vidinės jėgos ir vidinių jėgų išlaisvinimas – labai svarbus dalykas kiekvienam iš mūsų. Jeigu norime, kad galėtume gyventi ir augti, kad galėtume kurti ir turėti tai, ką norime turėti, reikia ne tik logiškai strateguoti, bet ir kliautis ta vidine energija. Dažnas žmogus gyvena savo gyvenimą ir jaučiasi nelaimingas: tarsi kažką dar ne taip, tarsi kažkur atsiduria ne ten, tarsi viską daro, kaip planavo, bet nei džiaugsmo, nei motyvacijos niekam neturi. Vadinasi, tas žmogus eina visai kitu keliu, nei tuo, kurį jam parodytų pasąmonė ir širdies, jutiminiai sensoriai. Tad reikia paklausti savo pasąmonės, nerti į save ir atrasti paslėptus lobius.

Pagalba sveikatai

Pietų Amerikos miškuose, Afrikoje dar yra likę genčių, kurių atstovai galbūt nemoka mūsų rašto ir skaičių, tačiau yra taip įvaldę ir ištreniravę savo pasąmonės galias, kad sulaukę garbaus amžiaus, jie atsiaugina trečiąjį dantų rinkinį. Tai pavyzdys, nes logiškai mąstantiems žmonėms reikia tokių pavyzdžių ir argumentų, kad imtume tikėti didžiulėmis galiomis. Tačiau galias mes tikrai turime patys savyje. Mes galime be jokių stebuklingų tepalų ir tablečių išgydyti savo skausmus, sunaikinti kenksmingiausias daleles savy ir kitaip leisti sau būti ir gyventi sveikiems.

Pagalba santykiams

Svarbu ir tai, kad santykiuose mes kartais darome problemas, paslystame lygioje vietoje. Visa tai yra dėl to, kad mes nesuprantame patys savęs, o ką jau kalbėti apie kitą žmogų, mes nemokame kurti ryšio. Tad teta bangos gali prakalbinti pasąmonę ir padėti mums suprasti daugiau.

Submit comment

Allowed HTML tags: <a href="http://google.com">google</a> <strong>bold</strong> <em>emphasized</em> <code>code</code> <blockquote>
quote
</blockquote>