Ką laikote miegamojo spintoje

BaldaiKai reikia persikraustyti, tada labai nustembame, iš kur pas mus spintose tiek daug visokio šlamšto, kurį ir laikyti beprasmiška, ir išmesti gaila. Net ir miegamojo baldai gali būti perkrauti daiktais, kurių mums visai nereikia, bet kurie ten kažkodėl sėkmingai leidžia dienas. O kas glūdi spintos tamsoje? Klausiame kalių išsikrausčiusių į naujus namus žmonių, ką jie keisto rado savo miegamuosiuose ir kas apskritai slypėjo spintose.

Jolita iš Kauno

Išsikrausčiau iš namų, kuriuose gyvenau 20 metų. Tai labai daug, todėl natūralu, kad ir spintos buvo prikištos. Tik reikėtų pasakyti, kad prieš 7 metus buvo darytas remontas ir miegamojo baldai pakeisti naujais, taigi, ten jau nebuvo maksimaliai visko prikaupta. Bet vis dėlto. Spintose, kuriose tarsi turėtų būti tik drabužiai, kabojo ir mano, ir mano buvusio vyro rūbai. Paaiškėjo, kad per tuos metus tiesiog taip ir neradau laiko tiems visiems rūbams sutvarkyti, išmėtyti, pertvarkyti. Na, toks jau tas gyvenimo būdas turbūt, negali nieko padaryti. Kas dar? Dar buvo sudėta į spintą, kur turėtų būti taip pat rūbai, mano knygos ir popieriai. Per pastaruosius metus neakivaizdžiai pabaigiau studijas, todėl prisikaupė labai daug visokių popierių, ir tie popieriai atsidūrė pas mane spintoje, ir aš juos ten ir palikau. Tai irgi kažkaip gal gaila buvo išmesti tiek daug informacijos užrašų. Kai mokiausi, daugiau tekdavo konspektuoti į popierių. Dabar tai studentai eina į paskaitas su kompiuteriais ir ten rašosi, o aš kaupiau sąsiuvinius. Kaupiau, sukaupiau, nėra dabar kur dėti. Daugiau keistų sukauptų dalykų miegamajame lyg ir neaptikau, tačiau ir šitų man pasirodė pakankamai nemažai. Juk ir jie užima vietą“, – sako Jolita.

Dovilė iškraustė senelės namus

„Aš krausčiau šią vasarą senelių namus, kuriuose jau jie seniai negyveno, bet ir tas namas stovėjo taip užrakintas ir nejudinamas. Na tai ką aš galiu pasakyti. Ko tik ten negavau. Atrodo, ateini į kambarį ir natūraliai tikiesi, kad gal lentynose bus knygos, stalčiuose kojines ir kelnaitės, spintose drabužiai. Bet štai randi ko kito. Visų pirma, visose miegamojo spintose buvo prikaišiota močiutės šventų paveikslėlių ir rožančių. Antra, taip pat visur buvo labai daug senelių varžtų, medienos gabalėlių ir net neružaveikos vamzdžių. Štai kuo jis užsiima senatvėje. Konstravo kažką garaže ir tas konstrukcijas slėpė miegamajame“, – sako Dovilė.

Submit comment

Allowed HTML tags: <a href="http://google.com">google</a> <strong>bold</strong> <em>emphasized</em> <code>code</code> <blockquote>
quote
</blockquote>