Ką padovanoti maisto gurmanui?

DovanosKaip gera, kai ieškome dovanos žmogui, turinčiam aiškią savo interesų sritį. Pavyzdžiui, jeigu žmogus yra kulinarijos, maisto gurmanas, tuomet iškart žinai, kad kažką galėsi jam dovanoti iš tokia produkcija, virtuvės technika, indais prekiaujančios parduotuvės.

Prieskoniai

Prieskoniai yra labai įkvepiantis, gražus ir naudingas dalykas, kurį padovanoti galėtumėte ne tik maisto gurmanui, bet ir kiekvienam burną turinčiam žmogui. Tai tikrai būtent įkvėpimui tinkančios dovanos idėja. Dar geriau, jeigu prie prieskonių pridėsite ir kokią nors receptų knygą. Tada jau tikrai žmogus, gavęs tokių dovanų, šoks prie puodų ko nors gaminti. O gero gurmano virtuvėje visi prieskoniai laukiami – ir paprasčiausia druska, ir įmantrūs egzotiški prieskoniai.

Gamybos įrankiai

Dar vienas dalykas, kurį tinka dovanoti – tai įvairiausi prietaisai ir įrankiai, su kuriais galima gaminti maistą. Kokie tai įrankiai ir dalykai? Pirmiausiai tai – peilių rinkiniai. Gal pastebėjote, kad ir prekybos centruose nestinga tokių akcijų, kur žmonės už surinktą lipdukų kiekį vėliau gali nusipirkti peilius. Tiesa, dažniausiai to nepadaro, nes pamiršta, pameta lipdukus, arba nespėja ateiti to padaryti, nes terminas pasibaigia. Taigi, su tokia gamybos įranga pasigaminti galima bet ką. Tačiau galima dovanoti ir įmantresnius gamybos įrankius. Tarkime, nedidelę sulčiaspaudę, skirtą būtent česnakui arba citrinai spausti, o gal mažą, gražų prieskonių malimo malūnėlį. Tai bus irgi malonus dalykas. Geriausia dovanos ieškoti nuėjus į tokią interneto parduotuvę, kurioje prekiaujama įvairia virtuvės įranga, ir tada galėsite tikrai rasti patraukliausią dovaną.

Serviravimo įrankiai

Dar vienas pasiūlymas – dovanoti serviravimo įrankius. Tai galėtų būti ir graži nedidelė vazelė, į kurią ant pietų stalo stovėtų padėtos pamerktos kelios gėlytės, ir didelis dailus ąsotis girai supilti. Ir gražios salotinės arba silkinės. Taip pat tinka dovanoti taures arba stiklines, nes tai dalykai, kurių visada pas mus, pas kiekvieną iš mūsų pritrūksta ir tada nežinome, ką daryt.

Indai

Kokie iš esmės indai tinkami dovanoti gurmanui? Manau, reikėtų vadovautis taisykle, kad geriau nieko, negu kažkas labai pigaus. Arba – geriau vienas brangus ir kokybiškas daiktas, negu vienas labai pigus ir vėliau netausojamas. Kiniškos pigios produkcijos galime turėti kiekvienas, tačiau tik pas kai ką rasime gerus, brangis daiktus. Būtent juos ir rekomenduotume rinktis, kai norime turėti laimingą jubiliatą, prasmigai panaudotus pinigus. Net ir patiems kartais tokios dovanos gal reikėtų, ja pasilepinant.

Submit comment

Allowed HTML tags: <a href="http://google.com">google</a> <strong>bold</strong> <em>emphasized</em> <code>code</code> <blockquote>
quote
</blockquote>