Kai niekas sulieknėti nepadėjo, pasitarnavo ciberžolė

Linos istorija – neeilinė ir drauge eilinė. Ilgai bandžiusi numesti svorį moteris atrado, kad viskas, ko reikia, tai vidinės pastangos, susitapatinimas su gamtos ciklais ir… ciberžolė. Šis prieskonis tapo vaistu, ir tarnavo lieknėjant.

Išbandė stipraus poveikio medikamentus

Papildai su ciberžoleSužinojusi prieš 5 metus, kad lieknėjant kažkuo galėtų pagelbėti ciberžolė, Lina iš tokios žinios būtų tik gardžiai pasijuokusi. Na kaip taip gali būti? Kažkoks paprastas geltonas prieskonis, kurį ir šiaip kartais tenka į troškinį įmesti? Lina tuomet tokiais dalykais netikėjo. Tačiau visgi ieškojo stebuklingojo preparato. „Ko tik nebandžiau. Dabar man yra baisu kalbėti apie tai. Aš noriu tai nuo savęs nuslėpti. Aš vartojau preparatus, tarsi būčiau eksperimentinis gyvūnas. Man buvo nesvarbu, kad pakenks kepenims, širdžiai, inkstams ar net vaisingumui. Viskas, kas buvo svarbu – tai, kad medikamentai iš tiesų padėtų man numesti svorio. Šalutinius poveikius jausdavau visada: prakaitavimą, silpnumą, nemigą, širdies permušimus, veido tirpimą, blogumą, sausumą burnoje, odos pakitimus, kartais atrodydavo, lyg esu užvartojusi narkotikų. Tačiau visa tai buvo mano kelias. Labai gaila, kad tik po tiek laiko supratau, kad ne taip reikia lieknėti“, – prisimena moteris.

Svoris svyruodavo katastrofiškai: jo-jo efektas

Lina sako, kad tų visų ankstesnių poveikis būdavo žaibiškas, jeigu jis būdavo. „Arba išmesdavau pinigus į balą, patikėjusi reklama, ir išvis jokio poveikio nebūdavo, arba jis būdavo milžiniškas. Taigi, pačiai nieko daryt nereikėdavo. Nesinorėdavo išvis valgyti. Kaip sapnuose – kur niekada nesinori valgyti. Bet vos tik nustodavau gerti tuos papildus, iškart imdavau storėti kaip balionas, nes juk mano valgymo įpročiai nebuvo pasikeitę. Visada kankino jo-jo efektas“, – sako Lina.

Pradėjo paklusti gamtos dėsniams – pagerėjo

Moteriai labai padėjo išsikraustymas gyventi į kaimišką aplinką. „Perėjau į kitą etapą. Labai suartėjau su gamta ir tai iš esmės viską keitė. Atsirado visai kiti prioritetai, supratau, kad viską turiu daryti natūraliai, gamtos ritmais. Taip, kaip iš tiesų ir turi būti. Taigi, gamtos dėsniai man padėjo išmokti kitaip lieknėti. Pamažu, maitintis sveikai, judėti daugiau. Ir taip aš pakeičiau savo gyvenimą“, – sako Lina.

Ciberžolė gelbėjo slopinant apetitą

Anot moters, ciberžolė buvo visiškai kitoks preparatas, padėjęs lieknėti. Nebuvo šalutinio poveikio, o alkio slopinimas buvo malonus, taip pat ir savotiškai jaukus. Tai buvo iš tiesų labai smagus dalykas. Dabar moteris jau metai kaip gyvena kitu ritmu.

Submit comment

Allowed HTML tags: <a href="http://google.com">google</a> <strong>bold</strong> <em>emphasized</em> <code>code</code> <blockquote>
quote
</blockquote>