Kaip anticeliulitinis masažas gali padėti atsikratyti celiulito visam laikui!

Ar esate vienas iš daugelio žmonių, kenčiančių nuo celiulito? Jei taip, žinote, kaip sunku jo atsikratyti. Tačiau ar žinojote, kad yra būdas sumažinti celiulitą atliekant anticeliulitinį masažą? Anticeliulitinis masažas tampa vis populiaresnis kaip saugus ir veiksmingas būdas sumažinti celiulitą ir pagerinti odos išvaizdą. Jis veikia masažuojant odą ir raumenis specifiniu būdu, kad būtų suskaidytos riebalų sankaupos, sukeliančios celiulitą. Šis masažas ne tik gali padėti sumažinti celiulito išvaizdą, bet ir pagerinti odos tonusą ir tekstūrą, sumažinti skysčių susilaikymą ir pagerinti kraujotaką. Skaitykite toliau ir sužinokite daugiau apie tai, kaip anticeliulitinis masažas gali padėti visam laikui atsikratyti celiulito! Anticeliulitinis masažas – registruokis ČIA geros kainos garantija.

Kas yra celiulitas?

LPGCeliulitas yra dažna būklė, kuri tam tikru gyvenimo laikotarpiu pasireiškia 80 % moterų. Jis dažnai vadinamas apelsino žievelės oda arba varškės oda, nes oda įgauna gumbų, nelygumų išvaizdą, panašią į apelsino žievelės arba varškės sūrio tekstūrą. Celiulitą sukelia riebalų sankaupos, susikaupusios po oda. Taigi, net jei sveikai ir subalansuotai maitinatės ir reguliariai sportuojate, vis tiek galite būti linkę į celiulitą. Celiulitas paprastai atsiranda ant šlaunų, sėdmenų ir pilvo, tačiau gali būti bet kurioje kūno vietoje, kur yra daug riebalų. Jis ypač dažnas ant kojų. Celiulito sunkumas gali skirtis priklausomai nuo žmogaus ir dažnai būna sunkesnis tose vietose, kur matomos venos, pavyzdžiui, ant sėdmenų ir kojų.

Kas yra anticeliulitinis masažas?

Anticeliulitinis masažas – tai kūno priežiūros rūšis, specialiai skirta celiulitui mažinti ir kraujotakai gerinti. Tai giluminis masažas, skatinantis limfos drenažą ir toksinų pasišalinimą iš kūno, atliekant tokias masažo technikas kaip minkymas, spaudimas, trynimas, riedėjimas, valcavimas, tempimas ir suspaudimas. Anticeliulitinis masažas dažnai derinamas su kitomis celiulito mažinimo technikomis, pavyzdžiui, sausu šepetėliu, jonine pėdų detoksikacija, aromaterapija ir kt. Masažas paprastai atliekamas kojoms, sėdmenims ir pilvui, t. y. toms sritims, kuriose celiulitas yra labiausiai paplitęs. LPG veido procedūrą pirkti galite ČIA, prieš pirkdami pasitarkite su specialistais. Nors celiulitas pasireiškia visų lyčių žmonėms, moterims jis būna būdingesnis, nes jų kūne natūraliai yra daugiau riebalų.

Anticeliulitinio masažo nauda

– Anticeliulitinis masažas gerina celiulito išvaizdą, nes gerina kraujotaką ir skaido riebalų sankaupas. Jis taip pat padeda atpalaiduoti įsitempusius raumenis ir pagerinti sąnarių judrumą, todėl lengviau sportuoti. – Anticeliulitinis masažas gali padėti sumažinti skysčių susilaikymą ir padidinti limfos drenažą, kurie dažnai yra pagrindinės celiulito atsiradimo priežastys. – Anticeliulitinis masažas taip pat gali pagerinti odos struktūrą ir tonusą, gali būti naudojamas psoriazei, egzemai ir kitoms odos ligoms gydyti.

Submit comment

Allowed HTML tags: <a href="http://google.com">google</a> <strong>bold</strong> <em>emphasized</em> <code>code</code> <blockquote>
quote
</blockquote>