Kaip greitai ir gražiai supakuoti dovanas Kalėdoms?

PakavimasKad ir kaip taupysite laiką, skubėsite, norėsite, kad jūsų kinkekarp (dovanų dėžutė) prieš šventes atrodytų gerai. Prisimenate ir jūs gal tą jausmą iš kažkurių Kalėdų, kai labai skubėjote ir nesupakavote dovanų… Tuomet taip ir įteikėte visiems į rankas – kam nupirktą šokoladą dar su kaina, kam knygą, kam ausines neišpakuotas. Bet jautėtės ne itin pasistengę. Nesvarbu, kad jūsų dovanos buvo vertingesnės už gražiai įpakuotus namie keptus sausainukus. Jeigu dar taip jums nėra nutikę, tai pasimokykite iš svetimų klaidų ir, kad ir kaip neturite laiko (o taip, beje, prieš šventes nutinka daugumai) vis tiek pasistenkite rasti šiek tiek laiko ir supakuoti dovanas.

Taupantiems laiką – jau paruošti pakavimo gaminiai

Bene greičiausias būdas patiems supakuoti dovanas ir tą padaryti taip, kad nesimatytų skubėjimo pėdsakų – rinktis jau iškart paruoštus, puikiai atrodančius pakavimui skirtus gaminius. Pavyzdžiui, tai gali būti dovanų maišeliai – kotid. Jie labai patogūs, nes jums tiesiog į gražų maišelį reikia sudėti dovanas. Ir tai viskas. Jei Kalėdos – tiesiog pirkite kalėdinius maišelius iš tuo prekiaujančių prekybininkų. Jeigu neturite skonio ir nesuprantate, kas gražu, paieškokite tendencijų Pinterest tinkle. Ten viskas labai gražu. Tad supakavus gražiai dovanas, atsipūsite – jūs šventėms jau pasiruošėte. Tiesa, galite naudoti ne tik maišelius, bet ir paruoštas dovanų dėžutes.

Nešti į dovanų pakavimo punktą

Jeigu taupote laiką ir turite tokią galimybę – perleiskite šią pareigą kitiems. Galbūt jūsų kinkekarbid gali būti supakuotos gėlių, dovanų salonuose? Juk ten turėtų dirbti žmonių, užsiimančių būtent dovanų pakavimu. Arba, kartais perkant kažkokį daiktą, būna galimybė iškart paprašyti, kad jį gražiai supakuotų. Taigi, tegul ir supakuoja.

Rinktis visiems vienodas priemones

Jei tik kažką imsite daugiau daryti patys, kursų, kaip sukurti dizainą, turbūt praeiti nespėsite. Tad tiesiog norėdami sukurti padirbėjimo, kruopštumo ir dizaino pojūtį – pirmiausia stenkitės prisilaikyti nuoseklumo. Visas dovanas pakuokite vienodai arba taip, kad aiškiai matytųsi, kuo remiasi šis estetinis ritmas (pvz., konceptualu – metų laikai, o gal vaivorykštės spalvos ir pan.). Vaizde ritmas visada mūsų sąmonės priimamas kaip gražus dalykas, todėl vienodi ar atsikartojantys pakavimo elementai sukurs tą grožio pojūtį. Pažiūrėti popieriaus lankstymo schemas irgi bus ne prošal, jeigu patys planuosite lankstyti kažkokį popierių ir jame kažką vynioti. Paprasti, bet gražūs papuošimai ant pakuotės, tokie kaip kaspinai, kankorėžiai, gėlės – taip pat lengvai ir greitai patobulins jūsų dovanų įvaizdį.

1 comment on “Kaip greitai ir gražiai supakuoti dovanas Kalėdoms?

  1. Greičiausiai, tai tikriausiai galima supakuoti juvelyrinę dovana. Nupirkus auskarus juos galima įdėti į papuošalų dėžutę. Labai gražiai ir subtiliai atrodys.

Submit comment

Allowed HTML tags: <a href="http://google.com">google</a> <strong>bold</strong> <em>emphasized</em> <code>code</code> <blockquote>
quote
</blockquote>