Kaip ir kada kokias dovanoti gėles

Rožių puokštėKiekviena moteris pasakytų, kad geles i namus klaipedoje būtų tikrai malonus dalykas. Tačiau gėlių dovanojimas turi turėti visgi savo etiketą. Kada ką galima siųsti, dovanoti, o ko ne. Ne kiekvienos gėlės lygios kitoms ir tą reikėtų gerai įsisąmoninti ir žinoti. Tad kviečiame šiek tiek pasidomėti, kada tinka kokias dovanoti gėles.

Įsimylėjimas

Turbūt daugiausiai gėlių padovanoja tie, kas jaučiasi įsimylėję. Nuo senų laikų susiklostęs paprotys mylimai moteriai dovanoti gėles ir, panašu, vyrai gana dažnai jų laikosi. Gali dovanoti patys, gali padėti ir geliu pristatymas Klaipedoje, kada atvažiuoja gėlės į namus ir tiesiog labai nustebina. Įsimylėjimas – tai ta būsena, kada nieko negali daugiau daryti, niekaip nesusikaupi, tik vis galvoji apie tą kitą žmogų. Taigi, tokios gėlės gali būti tikrai geras dalykas. O vyrams prireikia pagalbos, kaip surasti tuos gražiausius gėlių pasirinkimo būdus. Tad pristatysi gėles galima tikrai įvairiai. Galite pats atnešti, gali specialus gėlių kurjeris atvežti. Ši paslauga labai populiari užsienyje, smagu, kad ji populiarėja ir Lietuvoje. Ir aišku, Klaipėdoje – romantikos uostamiestyje. Kokias dovanoti gėles, kai esate įsimylėję? Tinka visokios, nes tai eina iš širdies. Nesuklysite su jokiomis gėlėmis. Jeigu norisi kažko daugiau, pridėkite saldumynų ar kokį minkštą pūkuotą meškiuką, tai irgi gali būti malonios staigmenos dalis. Tad neatidėliokite gražiausių staigmenų, sveikinkite moteris jau dabar.

Vestuvių proga

Kai keliaujame į vestuves, visada iš pradžių gerai pasiskaitykime, kas parašyta kvietime. Kodėl? Nes jame tikrai gana dažnai būna labai naudingos informacijos. Pavyzdžiui, ten nurodyta, kokias dovanas dovanoti, koks yra dress kodas, ir netgi kartais – kokias gėles dovanoti. Tai paprastai nurodo nuotakos, kurios itin preciziškai planuoja visą vestuvių aplinką ir nori, kad visi atrodytų stilingai, įsilietų į tą vaizdą, o ne iš jo iššoktų, ir tiesiog atrodytų puikiai. Taigi, jeigu ten kas nors parašyta, pirkite tik tokias gėles, kurių prašo jaunieji. Jei nieko nėra nurodyta, galite rinktis kažką įdomaus savo nuožiūra. Tai gali būti šviesių spalvų puokštės, rožių puokštės. Būtent per vestuves tinka dovanoti ne vieną, o kelias gėles.

Naujagimio proga

Dažnai negalime aplankyti draugių ir sesių, kai joms tik gimsta mažyliai, nes tokiu metu dar negalima dėl vaiko imuniteto su niekuo kitu susitikt. Tačiau jūs galite pasveikinti šią jauną šeimą anksčiau ir padovanoti jai kažką gražaus, pavyzdžiui, atsiųsti jaunajai mamytei gėlių.

Submit comment

Allowed HTML tags: <a href="http://google.com">google</a> <strong>bold</strong> <em>emphasized</em> <code>code</code> <blockquote>
quote
</blockquote>