Kaip įrengti tobulą vonią

Domus galerijaKaip turi atrodyti baldai vonios kambariui, jeigu norite, kad jie būtų tikrai tobuli? Pirmiausia, viskas turi turėti savo protingą paskirtį ir tinkamai derėti. Tik tada, kai sugebėsite įgyvendinti šį planą, galėsite sakyti, kad jūsų vonios dizainas tikrai puikus. Štai http://domusgalerija.lt pasiūlys daug puikių vonios baldų ir dekoro elementų, bet viską rinktis ir planuoti jūs turėsite protingai, mąstydami. Kaip tą padaryti, nuo ko pradėti, planuojant vonios interjerą, renkantis baldus?

Išsirinkite tinkamą vietą vonios kambariui

Gali būti, kad ta vieta jau bus nulemta jūsų namo projekto ir plano, tačiau jeigu dar tik planuojate namus, vis tiek galvokite gerai, kur turėtų būti sant. mazgai, kur turėtų kas stovėti. Pasirūpinkite, kad jums būtų patogu pasiekti vonią iš miegamojo, nes dažniausiai šios erdvės būna tarpusavy susijusios. Palikite vonios kambariui pakankamai vietos, nepadarykite jos visiškai mažos, jeigu tai įmanoma, ir jeigu kitiems kambariams užtenka vietos. Tikriausiai vonia visą laiką liks toje pačioje vietoje, visam gyvenimui, dėl to turėsite pasistengti ją laikyti tinkamoje vietoje.

Naudokite spintas – nišas

Protingas pasirinkimas vonioje yra ne statyti gremėzdišką spintą, ant kurios kauptųsi dulkės, o daiktų laikymo sistemas įrengti sienos nišoje. Tai patogu, nes nesikaups jokių nešvarumų, o ir vieta bus išnaudota optimaliai. Čia gali praversti specialios stumdomos sistemos, arba tiesiog kitais būdais paslepiama spinta.

Paskirkite sieną lentynoms, komodoms

Paskirkite tikrai didelę sieną, prie kurios galės stovėti jums tinkanti kriauklė, po ja esanti spintelė, o tą spintelę suptų kitos spintelės, viršuje kabotų lentynos. Šiuos baldus rinkitės pagal tai, kas jums yra gražu ir kas dera tarpusavyje visoje šioje erdvėje. Pamatysite, kad kambarys gali būti išties labai gražus, jeigu tik mokate tinkamai surinkti, išdėstyti ir išplanuoti viską, ką norite laikyti vonioje.

Patikrinkite, ką rekomenduoja mados žurnalai

Kam pasikliauti kaimynų šnektomis ir reklamomis per televizorių, jeigu galima tiesiog skirti laiko ir pastudijuoti mados bei interjero žurnalus? Jie leis pamatyti, kaip atrodo pačios madingiausios vonios, kokios yra mados tendencijos. Pavyzdžiui, dabar madinga, kai vonia atrodo šiek tiek panašiau į svetainę, o prieš 5 metus buvo Skandinaviško dizaino banga. Tada vonia būdavo pilkų ir šaltų spalvų, su mediena, tačiau itin minimalistinė, kaip ir visas šiaurietiškas dizainas. Nesvarbu, kokiu metu rengiate naują vonią, pasidomėkite, kas tuo metu madoje.

1 comment on “Kaip įrengti tobulą vonią

  1. Man tobula vonia visada asocijuojasi su erdve ir šviesiomis spalvomis, glazūruotomis mozaikinėmis plytelėmis. Sukurti daug erdvės padeda berėmės stiklinės dušo sienelės, nes jos neužima daug vietos, o esant skaidriam stiklui susidaro erdvios vonios iliuzija.

Submit comment

Allowed HTML tags: <a href="http://google.com">google</a> <strong>bold</strong> <em>emphasized</em> <code>code</code> <blockquote>
quote
</blockquote>