Kaip išlikti meilėje visą gyvenimą

Psichoterapinė pagalbaNesvarbu, pas kurį psichologą kreipsitės, ar tai būtų gydytoja Stankeviciene, ar kitas psichologas Kaune, padarysite paslaugą sau. Juk tiek daug žmonių šiais laikais vis dar nedrįsta kreiptis pagalbos dėl kilusių psichologinių sunkumų, nors jų turi beveik visi. Galbūt mums padėtų lengviau peržengti save ir į psichologus kreiptis tai, jeigu turėtume apskritai dažnesnius kontaktus su psichologais, tiesiog dažniau su jais turėtume reikalų. Vienas iš dalykų, kuris tikrai būtų naudingas kontaktas su psichologais kiekvienam iš mūsų gyvenime – tai susitikimais su jais mokykloje. Mums tikrai reikėtų daugiau (arba apskritai – nors kažkiek) privalomų psichologų pamokų vidurinėse mokyklose. Šiuolaikinis švietimas dažnai mus šviečia apie tuos dalykus, kurie iš tiesų mums visai neaktualūs, o juk galėtų būti kitaip… Vienas blogiausių šio ramaus pacifistinio pasaulio blogumų – tai skyrybos. Tai meilės nebuvimas šeimoje ir nemokėjimas bendrauti, susikalbėti. Štai keletas metodų, kuriuos pažymi ir psichologai, ir religija, kurie padėtų mums ilgiau išlikti meilėje ir neleistų šeimoms iširti taip greitai, kaip tai vyksta nuolatos dabar.

Nuspręsti mylėti tam tikrą žmogų, ir jį mylėti be išlygų

Labai svarbu suprasti, kad kažkokie stebuklingi santykiai nenukris iš dangaus, ir nebus taip, kad jie tiesiog atsitiks. Verta iš karto prisiimti atsakomybę ir sprendimą: labai mylėti būtent šį asmenį. Keletas triukų:

Suteikti kitam žmogui galimybę vykdyti jūsų norus, kuriuos jūs išsakytumėte aiškiai. Nekalbėkite užuolankomis, visada sakykite, ko norite. O mylintis žmogus jaučia malonumą pildydamas kito norus.

Ne kaltinti, o siekti spręsti problemas. Jeigu kažkas negerai, ieškokite sprendimo, tarsi tai būtų verslo santykiai.

Nuolatos vizualizuoti jūsų pirmąją meilę

Psichologų teigimu, meilė trunka trejus metus. Tai paprastas ir banalus apibendrinimas tam, kas dažniausiai vyksta mūsų gyvenime. Tiek laiko praeina, kol mes pilnai susigyvename su kitu žmogumi, visiškai prie jo priprantame ir net pradedame jį ignoruoti, jį imame priskirti kaip natūralią ir galbūt netobulą mūsų gyvenimo dalį. Meilė, kuri jus lydėjo pačioje santykių pradžioje, kažkiek prablėsta, nes prasideda tiesiog realybė ir prieraišumas. Tačiau ta būsena, kuri buvo apėmusi pradžioje, juk buvo nuostabi, ar ne? Taigi, vienas iš būdų, norint ilgai likti įsimylėjus, tai kasdien arba kas antra diena skirti bent 5 minutes tam, kad ramiai pamedituotumėte ir galvotumėte apie tas dienas, kai tik susipažinote ar pradėjote draugauti. Prisimindami tuos laikus, kai buvote labai įsimylėję, jūs sugrąžinsite sau nuostabius jausmus, ir tai padės ir toliau jausti meilę šiam žmogui.

Submit comment

Allowed HTML tags: <a href="http://google.com">google</a> <strong>bold</strong> <em>emphasized</em> <code>code</code> <blockquote>
quote
</blockquote>