Kaip išsirinkti minkštus baldus?

Šiuolaikinis interjeras gerokai nutolo nuo to, ką mes matėme praėjusiame amžiuje. Net ir per penkerius metus viskas pasikeičia taip greitai, kad net kartais nespėjame suprasti. Šiuo metu labai populiarus praktiškas interjeras, o tai reiškia, kad spalvos, kambarių išplanavimas ir baldai turi būti funkcionalūs, praktiški ir derėti tarpusavyje, kad sukurti vientisą stilių.

Parduotuvėse parduodami odiniai komplektai, stalai, kėdės, spintos ir kt. baldai skirstomi į minkštuosius ir kietuosius. Minkštieji baldai mūsų namuose užima garbingą vietą. Lovos, sofos, kampai, pufai, foteliai ir pan. suteikia mums patogumo, o kalbant apie interjerą, reikia paminėti, kad minkštieji baldai padeda sukurti jaukesnį stilių. Tarsi priduoda savotiško minkštumo kambariui, kuriame yra tokie baldai.

Baldai iš odosKaip tinkamai pasirinkti minkštuosius baldus? Atsakymas paprastas – bandymo būdu. Nerizikuokite pirkti internetu. Taip, šiuo metu pirkti neišėjus iš namų daugeliui yra puiki mintis, bet perkant didelius pirkinius (dideli ne tik pagal dydį, bet ir pagal kainą) turėtų būti išbandomi prieš perkant. Taigi, apsišarvuokite kantrybe ir pirmyn į parduotuves. Pamatę jums patinkantį baldą, būtinai įsitikinkite, kad jo dydis tikrai tinkamas jūsų kambariui, kuriame baldas stovės. Tuomet nesivaržykite ir pasėdėkite ar pagulėkite ant pasirinkto baldo. Labai svarbu, kad nevaržytumėte savęs ir ant patikusio baldo įsitaisytumėte taip, kaip tą darytumėte savo namuose. Nesijauskite svečiu. Juk tai bus jūsų baldas ir jis turi patenkinti visus jūsų lūkesčius.

Labai svarbu pasirinkti tinkamą audinį, kuris dengia baldą. Tarkim, parduodami odiniai komplektai gali būti padengti natūralia arba dirbtine oda. Tai bus praktiškas pasirinkimas tiems, kurie mėgsta tvarką savo namuose. Pakaks paprasto valymo ir baldai bus vėl švarūs. Jeigu nenorite odinių, galima rinktis iš audinių. Jų pasirinkimas yra labai platus, todėl čia būtų tik vienas patarimas – rinkitės tokį, kurį bus paprasta prižiūrėti. Apie audinio priežiūrą teiraukitės pas pardavėją. Žinoma, reikia atsižvelgti ir į paties baldo konstrukciją. Pavyzdžiui, mediena ar laminuota medžio drožlės plokštė arba sėdimosios dalies čiužinio spyruoklės ir pan. Apie kiekvieno baldo konstrukcijos galimą pasirinkimą reikia gerai pagalvoti, kad baldas tarnautų kuo ilgiau.

Renkantis minkštuosius baldus labai svarbu tinkamai juos pasirinkti. Čia svarbu audinių tekstūra, spalva ir kokybė. Taip pat svarbu ir baldo forma. Daug dėmesio skiriama pačiam pritaikymui patalpoje, kurioje stovės tokie baldai. Tik priderinus baldus prie kambario, galima bus mėgautis išbaigto interjero vaizdu.

Submit comment

Allowed HTML tags: <a href="http://google.com">google</a> <strong>bold</strong> <em>emphasized</em> <code>code</code> <blockquote>
quote
</blockquote>