Kaip išvengti santechnikos problemų

Užsikimšus voniai ar kriauklei santechnikas Kaune tikrai gali sutvarkyti tokius nesklandumus. Tačiau užuot kas savaitę kvietus santechniką į butą sutvarkyti vamzdžių, galime ir patys pasistengti išlaikyti šiokią tokią švarą bei tvarką. Ką daryti, kad santechniką kviesti tektų rečiau?

Žiūrėti, ką meti į klozetą

Santechnikų paslaugosNė vienas santechnikas Kaune neapsidžiaugs, jeigu pamatys visiškai užsikišusį klozetą. Ir klientui bus nesmagu – kils noras atsiprašinėti ir pažadėti daugiau taip nedaryti. Ko nedaryti? Vadinasi, nujaučiate, kad kažką padarėte ne taip. Iš tiesų, yra dalykų, kurių žmonės turėtų nedaryti, jeigu stengiasi neužkimšti klozeto. Jo išvalymas ir atkišinėjimas juk būtų nemalonus ne tik jums, bet ir santechnikui, kuris taip pat yra žmogus. Kaip suprantate, užsikimšę vamzdžiai ten užsikerta su pačiais bjauriausiais nešvarumais. Kartais kavinėse, viešose įstaigose kelis kartus užsikimšęs klozetas pridaro tiek vargo, kad administracija sukabina griežtus perspėjimus, jog negalima visiškai nieko mesti į klozetą, ir viską mesti reikia į šiukšlinę, tačiau toks elgesys sugadina tos vietos higieną. Jeigu tikrai norite neužkimšti klozeto, tai visų pirma turite suprasti, ką ten galima mesti. Tik dalykus, kurie lengvai išsiskaido ir ištirpsta vandenyje. O tai yra visi mūsų „reikalai“ ir tirpus tualetinis popierius. Visas tualetinis popierius, kurį pirksite parduotuvėje tirpsta vandenyje ir klozeto neužkemša. O štai, jeigu vietoje jo naudosite iš didesnio rulono atsiplėštą virtuvinį rankšluostį, tada jis suformuos kamštį, kadangi jis iš tiesų netirpsta. Be to, negalima į klozetą mesti ir jokių kitų higienos reikmenų. Nereikėtų ten pilti maisto likučių plaunant didžiulį puodą, ar pilti kokių nors kavos tirščių bei kitų smulkių atliekų. Visa tai gali pastatyti į labai nemalonią situaciją.

Pakeisti senus vamzdžius

Labai dažnai santechnikai Kaune ar Vilniuje kviečiami į senuosius daugiabučių kvartalus, kur labai senuose daugiaaukščiuose yra ir vis dar neatnaujinta vandentiekio sistema. Gaila, kad santechnikas kviečiamas dažniau likviduoti avarijų padarinių, o ne pakeisti senus vamzdžius naujais. Tai būtų protingiau – sutvarkyti avarinės būklės seną vandentiekį ir kanalizaciją. Tada nebus ir staigmenų.

Turėti tinklelius ant kanalizacijos angų

Taip pat kartais santechnikas Kaune iškviečiamas ir dėl to, kad užsikemša kanalizacija vonioje ar virtuvėje. Taip atsitinka dėl to, kad į nuotekų angas patenka ne tik vanduo ar kiti skysčiai, bet ir daug stambesnių nešvarumų, plaukų. Nuo to apsaugoti gali specialus tinklelis.

Submit comment

Allowed HTML tags: <a href="http://google.com">google</a> <strong>bold</strong> <em>emphasized</em> <code>code</code> <blockquote>
quote
</blockquote>