Kaip keliauti pigiai?

Jei mėgstate keliauti pigiai, tai šis straipsnis kaip tik jums. Savaitės, mėnesio ar savaitgalio keliones renkasi keliautojai pagal tai, kokias galimybes turi. Čia kalbama ne tik apie finansines, bet ir apie laiką. Juk ne kiekvienas gali sau leisti išeiti atostogų dažnai ir ilgam laikui, todėl šiuo metu išpopuliarėjo trumpesnės trukmės kelionės.

Vaizdai iš kelioniųNorint pigiai keliauti, reikia rinktis tokias kryptis, kurios nėra brangiausios. Pavyzdžiui, palyginkite, kiek jums kainuos kelios dienos Briuselyje ar Barselonoje ir, kiek kainuos tos pačios kelios dienos, tarkim, Varšuvoje ar Varnoje. Norėdami pigiai pailsėti ir pakeliauti, turite rinktis pigias šalis, o ne tas, kuriose pragyvenimo lygis yra labai aukštas. Bet jei netaupote kelionei, tai galite rinktis bet kurią šalį, kurią tik norite pamatyti. Vis dėl to, jei pinigai jums svarbūs, tai reikia taupyti ir toliau. Sekantis taupymo žingsnis – įsigyti bilietus. Žinodami kokią šalį ir miestą norite aplankyti, ieškokite pigių bilietų. Peržiūrėkite pasiūlymus, kiek kainuoja lėktuvo, autobuso ar traukinio bilietai. Be to, reikia įvertinti ir laiko sąnaudas. Pavyzdžiui, jei keliausite mėnesį, tai tikrai galima planuoti kelionę traukiniais ar autobusais arba, jei tai trumpa kelionė, tai rinktis netolimas šalis, pavyzdžiui, Lenkiją, Baltarusiją ar Latviją. Vis dėl to, jei keliaujama kelioms dienoms, tarkim, savaitgalį, tai reikia rinktis lėktuvo bilietus. Be to, perkant bilietus iš anksto galima sutaupyti. Tereikia nuolat ieškoti gerų pasiūlymų ir pigius lėktuvo bilietus tikrai įsigysite į norimą miestą. Taupant kelionėms ne mažiau svarbu pasirinkti ir pigią nakvynę. Pavyzdžiui, jei renkatės savaitgalio keliones, tai galite ieškoti vietos nebūtinai viešbutyje, o susirasti butą ar apsistoti svečių namuose. Pradėkite nakvynės ieškoti iš anksto ir galėsite rasti daug pasiūlymų iš kurių tikrai rasite kažką, kas leis sutaupyti.

Norėdami per daug neišlaidauti turite atlikti taip vadinamus namų darbus. Prieš važiuojant į kelionę reikia sužinoti ne tik ką pamatyti būtina tame mieste, bet ir sužinoti, kur skanus, bet pigus maistas, kokiu transportu važiuoti, kad neišlaidauti ir susirasti daugiau nemokamų pramogų. Tai leis sutaupyti būnant kelionėje.

Kelionės ir įspūdžiai visuomet sukelia malonias emocijas. Taip gera atitrūkti nuo kasdienybės ir leistis į naują pažintį su kita kultūra, istorija ir vieta. Planuokite atostogas, įsigyti pigius bilietus ir kuo dažniau keliaukite, nors ir savaitgaliais, bet tai padės jums atrasti gyvenimo džiaugsmą.

Submit comment

Allowed HTML tags: <a href="http://google.com">google</a> <strong>bold</strong> <em>emphasized</em> <code>code</code> <blockquote>
quote
</blockquote>