Kaip naudoti kubilą?

KubilaiDomina mobilaus kubilo nuoma, tačiau nežinote, kaip kubilą reikia naudoti, pajungti? Galima sakyti, kad apie viską pagalvota. Jeigu jums bus išnuomotas kubilas, tuomet tikslias instrukcijas pateiks tie, kas jį atveš. O kol kas verta atminti keletą dalykų.

Pakuriami arba elektriniai

Pirmiausia verta žinoti, kad tokie kubilai gali būti šildomi dviem būdais. Senovinis, atitinkantis tikrojo kubilo tradicijas – šildomi kietu kuru. Tokie kubilai dažniausiai yra ilgiau montuojami, o jiems atsidūrus kieme, ten ir pasilieka ilgesniam laikui. Smagu pakurti tokį kubilą, nes tada jaučiasi tikrųjų tradicijų dvasia. Žinoma, didesnė problema ta, kad kol vieni burbuliuoja vandenyje, kitiems vis reikia prižiūrėti, ar kubilas dega tinkamai, ar galima jį gerai pakūrenti.

Kitos rūšies kubilai kaista elektriniu būdu. Pajungi juos kaip kokį virdulį ir kaitini. Tada ir kaisti tokiame kubile yra smagu, bei tą daryti gali visi – nereikia kažkam visą laiką mesti anglių į krosnį.

Saugokitės ugnies

Visgi, jeigu naudojate standartinį tradicinį kubilą su ugnimi, tai būkite labai atsargūs su ugnimi. Kartais žmonės nepastebi, ką daro, ypatingai, jeigu būna nusiteikę linksmintis, atsipalaidavę. Juk mažiausiai, ko dabar kažkam reikėtų, tai kad per šventę ar malonų draugų susitikimą kiltų koks nors gaisras. Tad stenkitės, kad tas kubilas burbuliuotų tikrai saugiai ir niekam netrukdytų smagiai leisti laiko, būtų pats geriausias ir maloniausias vakaro džiaugsmas be didelių pavojų.

Būkite blaivūs

Žinoma, standartinis patarimas, kai žaidimai prasideda su vandeniu, yra išsaugoti sveiką protą ir blaivumą. Jeigu kokių nors nelaimių švenčiant ir nutinka, tai jos paprastai atsitinka dėl aptemusio proto. O jis gali aptemti arba dėl alkoholio, arba dėl kokių nors psichotropinių, narkotinių medžiagų. Galima nuskęsti ir vandens puodelyje, ir kubile, jeigu aptemsta protas. Stenkitės nevartoti alkoholio, prieš eidami į kubilą ir jau būdami kubile. Arba tą darykite labai saikingai. Dar svarbiau – niekada nedarykite to vienas, nes tuomet net nebūtų, kas galėtų padėti, jeigu kokia nelaimė nutiktų.

Neperkaiskite

Kartais žmonės taip džiaugiasi kubilu, kad jų tiesiog tampa neįmanoma iš to kubilo ištraukti. Guli, burbuliuoja kubile, šildos, kol kažkaip keistai ima virpėti širdis. Tada atsistoja, žengia žingsnį, galvoje aptemsta, viskas panyra į tamsą, ir jie jau guli atsijungę. Jeigu taip atsitinka, tai arba turite širdies bei kraujotakos ligų, arba kubilu džiaugiatės visiškai per ilgai.

Submit comment

Allowed HTML tags: <a href="http://google.com">google</a> <strong>bold</strong> <em>emphasized</em> <code>code</code> <blockquote>
quote
</blockquote>