Kaip pagerinti regą?

Daugelis žmonių sutiktų, kad rega yra pats svarbiausias žmogaus pojūtis, kuris padeda pažinti pasaulį. Žinoma, nuolatinis darbas prie kompiuterio Jūsų regos tikrai nepadaro geresne, tad reikia skirti akims dėmesio. Ir kuo daugiau – tuo geriau.

Jeigu Jus kankina trumparegystė – tokiu atveju šis straipsnis kaip tik jums. Jame aptarsime pačius svarbiausius pagalbininkus, kurie gali padėti kuo greičiau susigrąžinti puikiai vaizdą rodančias akis.

Svarbiausia – tinkama mityba

Tikrai visi puikiai žino, kad subalansuota mityba gali padėti Jums ne tik kur kas geriau jaustis, tačiau taip at ir kur kas geriau matyti. Jeigu Jūsų akių patikrinimas atliekamas reguliariai – tokiu atveju siūlome atlikti eksperimentą. Paprasčiausiai pasistenkite valgyti sveikai tam tikrą laiko tarpą ir žiūrėkite – kaip į tai reaguoja akys. Reikalingi žuvies patiekalai, taip pat ir daržovės, aliejai, kurie yra nekaitinami, o vartojami švieži. Visa tai gali padėti Jūsų akims kur kas geriau matyti. Nuostabu, tiesa?

Akių mankštos – padeda

Trumparegystė ir toliaregystė taip pat gali būti galimos ir specialiomis mankštomis. Dažniausiai apie jas yra daugelis žmonių girdėję, tad kista, kad jų nepraktikuoja. Juk tai puiki galimybė, kuri gali padėti vėl kur kas geriau matyti. Tiesa, miopija (trumparegystė) yra gydoma kiek kitaip nei toliaregystė, tad bet kuriuo atveju siūlome tartis su medicinos atstovais, kurie gali padėti – kaip trumparegystė gali likti tik kaip nemalonus prisiminimas.

Vitaminų gausa

Galiausiai, akims reikalingi ir vitaminai. Trumparegystė dioptrijos yra įvairios, tačiau bet kuriuo atveju, kai ši liga yra – svarbiausia yra rinktis atitinkamus vitaminus, kurie labiausiai tinka akims. Čia galima tartis ne tik su mediku, tačiau taip pat ir vaistininku. Taip pat internete galima rasti labai daug kitų žmonių nuomonių apie vienus arba kitus vitaminus. Esame tikri, kad galiausiai rasite tai, kas labiausiai tinka Jūsų akims…

Daugiau patarimų ir tuo pačiu detalius galimus ligų aprašymus rasite čia: https://blogas.visionexpress.lt/akiu-ligos/trumparegyste-miopija/. Kuo daugiau žinosite – tuo tikresnis galite būti, kad bet kokia liga bus įveikiama ir tuo pačiu Jūsų rega vėl bus puiki!

Submit comment

Allowed HTML tags: <a href="http://google.com">google</a> <strong>bold</strong> <em>emphasized</em> <code>code</code> <blockquote>
quote
</blockquote>