Kaip pasirinkti tinkamą kačių maistą?

LendaJei esate kačių šeimininkas, žinote, kaip svarbu užtikrinti, kad jūsų katės draugas gautų tinkamą maistą. Rasti tinkamą kačių ėdalą gali būti nelengva, nes rinkoje yra tiek daug skirtingų prekinių ženklų, skonių ir rūšių. Gali būti sunku išsiaiškinti, kuris maistas yra geriausias jūsų augintiniui. Tačiau yra keletas pagrindinių veiksnių, į kuriuos reikia atsižvelgti renkantis tinkamą kačių maistą, kad galėtumėte užtikrinti, jog jūsų katė gaus reikiamą maistą. Šis vadovas padės jums nuspręsti, koks kačių maistas yra tinkamiausias jūsų pūkuotam draugui – nuo jų amžiaus ir gyvenimo būdo iki skirtingų sudedamųjų dalių supratimo. Lenda – kokybiška produkcija.

Į ką atsižvelgti renkantis kačių maistą

Nors kiekviena katė yra skirtinga, yra keletas veiksnių, į kuriuos turėtumėte atsižvelgti rinkdamiesi tinkamą kačių maistą savo kačių draugui. Tai jų amžius, gyvenimo būdas, sveikata ir mitybos poreikiai. Pirmiausia turėtumėte atsižvelgti į savo katės amžių. Dauguma maisto produktų yra pažymėti amžiaus intervalais (pvz., kačiukas, suaugęs žmogus, senjoras). Galite pasirinkti ėdalą, skirtą jūsų katės amžiui. Tai gali padėti išvengti bet kokių mitybos trūkumų ar problemų. Be to, rinkdamiesi maistą turėtumėte atsižvelgti į savo katės gyvenimo būdą. Jei jūsų katė yra kambarinė katė, jai nereikia tiek daug maistinių medžiagų, kiek lauke gyvenančiai katei. Renkantis maistą savo katei taip pat galima atsižvelgti į sveikatos problemas, pavyzdžiui, alergijas. Jei jūsų katė yra alergiška, galite išbandyti hipoalergišką ėdalą.

Suprasti kačių ėdalo sudedamąsias dalis

Skaitydami kačių ėdalo etiketėje nurodytas sudedamąsias dalis, pastebėsite, kad jos išvardytos eilės tvarka pagal kiekį. Pirmoji sudedamoji dalis yra ta, kurios kiekis yra didžiausias, o paskutinė – mažiausias. Tai svarbu įsidėmėti, nes kelios pirmosios sudedamosios dalys yra pagrindinės ėdalo sudedamosios dalys. Katės yra mėsėdžiai, todėl jų mityboje reikia daug baltymų. Pirmieji trys ingredientai yra pagrindiniai kačių ėdalo baltymų šaltiniai. Sudedamųjų dalių sąraše taip pat galite pamatyti žodį "šalutinis produktas". Tai reiškia bet kokias gyvūno dalis, kurios nenaudojamos žmonių maistui, pavyzdžiui, kaulus, plunksnas, kraują ar organus.

Jūsų katės amžiaus ir gyvenimo būdo nustatymas

Jei jūsų katė labai sena, galite apsvarstyti galimybę ją šerti senjorų kačių ėdalu. Tokio tipo kačių maistas yra specialiai sukurtas taip, kad jame yra mažiau baltymų ir mažiau kalorijų. Tai gali padėti išvengti vyresnio amžiaus kačių diabeto, kuris yra dažna vyresnio amžiaus kačių problema. Jei jūsų katė yra kambarinė ar lauko katė, rinkdamiesi ėdalą taip pat galite atsižvelgti į jos gyvenimo būdą. Vidaus katėms nereikia tiek daug maistinių medžiagų, kiek lauko katėms, kurios medžioja ir išeikvoja daugiau energijos.

Submit comment

Allowed HTML tags: <a href="http://google.com">google</a> <strong>bold</strong> <em>emphasized</em> <code>code</code> <blockquote>
quote
</blockquote>