Kaip siųsti kvepalus

KvepalaiKartais kokioje nors prekybos vietoje pastebėti kvepalai su nuolaida mus taip pakeri, kad nusprendžiame: turiu juos įsigyti, nes jeigu to nepadarysiu, vėliau labai gailėsiuosi. Galima suprasti tokį požiūrį, kadangi mums paprastai gyvenime tenka susidurti su gana brangiais originaliais kvepalais, o kai randi kažką tikrai geromis kainomis, norisi tai ir įsigyti kuo greičiau. Tada galvoji: buvo, nebuvo, nusipirksiu ir tikrai neprapuls. Jeigu ką, išsiųsiu kam nors kaip dovaną. Na ir ką, ateina diena, kai jūs tikrai norite kvepalus siųsti kaip dovaną. Ką verta žinoti?

Lietuvoje: patogiausia per paštomatus

Jeigu nusipirkti kvepalai su nuolaida bus siunčiami kažkur į kitą Lietuvos dalį ir juos gaus kažkas, kas gali prieiti prie paštomatų Omniva arba LPExpress, tuomet jums labai pasisekė. Kadangi siunčiant siuntas per čia, vyksta pats atsakingiausias kurjerių darbas. Jums nereikės dėl daug ko nerimauti. Siuntos ir dėžutės iš paštomatų sudedamos ir surūšiuojamos labai gražiai, paskui nuvežamos prie kito paštomato, ten sudėliojamos. Taigi, žmogui belieka ateiti pačiam ir pasiimti tą siuntą. Niekas per daug nesikabina nei dėl siuntos turinio, nei dėl gabaritų, nei nemėto ar netraiško tos siuntos iš skyriaus į skyrių, o ir gavimas yra labai patogus, nes tau niekas neskambina telefonu, kai sėdi tualete, ir nesako – kurjeris jau prie jūsų durų. Tiesiog nueini į paštomatą ir patogiu metu pasiimi siuntą.

Lietuvoje ir užsienyje: paštu

Jeigu visgi tektų siuntą siųsti per paštą, reikėtų pasiruošti ją kuo atsargiau supakuoti, kadangi jos keliai nežinomi. Ypač daug dalykų reikia padaryti, siunčiant į užsienį. Reikia skaityti, kokie yra siuntimo reikalavimai. Kartais skysčių neleidžiama siųsti, nes jie atrodo įtartinai. Dėl to reikėtų visiems prieš siunčiant tai perskaityti. Juk tikrai nebūtų malonu, jeigu jūsų siunta būtų sulaikyta kur nors pakeliui, o kažkas, kas labai laukė dovanos, negautų kvepalų.

Tinkamai supakuokite

Ar tai buvo pirkti kvepalai su nuolaida, ar iš interneto užsakyti, ar iš parduotuvės, siunčiant reikia labai atsargiai supakuoti. Pirmiausia, kvepalai turės savo originalią dėžutę. Jeigu joje buteliukas tiesiog makaluojasi, į tą dėžutę įdėkite kokių nors minkštų užpildų, pavyzdžiu, vatos ar tekstilės atplaišų. Tuomet patartina šią mažą dėžutę dėti į kitą, didesnę, ir ją taip pat užpildyti užpildais. Galiausiai, viską gerai apsukti vyniojimo plėvele bei lipnia juosta ir siųsti patogiu būdu.

Submit comment

Allowed HTML tags: <a href="http://google.com">google</a> <strong>bold</strong> <em>emphasized</em> <code>code</code> <blockquote>
quote
</blockquote>