Kaip tinkamai įrengti sandėlį

Mąstant apie sandėlio įrengimą, reikia pagalvoti ir apie tai, kaip atsipirktų drėgmės surinkėjas nuoma. O gal net vertėtų jį įsigyti. Taip pat reikia galvoti ir apie įvairias kitas sandėlio modernizavimo ir geros būklės užtikrinimo sistemas.

Užtikrinti drėgmės lygį

Kodėl svarbu, kad sandėlyje nebūtų per drėgna? Didelė drėgmė gali sugadinti produkciją, kuri bus saugoma sandėlyje. Ar tai būtų maisto produktai, ar statybinės medžiagos, baldai ar dar kas nors. Jeigu kažkur sandėlyje atsiranda pelėsio, nėra aiškesnio įrodymo, kad reikia kuo greičiau susirūpinti patalpų sausintoju ir kažkur pastatyti drėgmės surinkėją.

Užtikrinti temperatūrą

Surinkėjai drėgmeiTaip pat labai svarbu ir pasirūpinti, kad sandėlyje būtų gera temperatūra. Dažniausiai ji yra žemesnė, kadangi žemesnėje temperatūroje absoliučiai viskas laikosi daug geriau negu šiltesnėje. Taigi, reikia numatyt, kad turėsite sandėlyje specialius termostatus, ir taip pat bus vėdinimo ir vėsinimo sistema. Deja, vėsinimas yra brangesnė paslauga negu šildymas. Kadangi kondicionieriai vėsindami suryja iki 5 kartų daugiau energijos negu šildydami. Tad peršasi išvada, kad norint atvėsinti sandėlį teks ir pakloti brangiau. O šildymo sezono metu teks šildyti, tačiau iki tos pačios ribinės temperatūros, o ne kaip namus.

Kad išdėstymas būtų patogus

Planuoti sandėlio struktūrą reikia labai logiškai. Kad būtų patogu pakrauti, iškrauti, tinkamai laikyti. Kad galėtų saugiai ir laisvai vykti reikalingas judėjimas sandėlio viduje, kad būtų pati vieta išnaudojama optimaliai ir joje būtų sandėliuojami daiktai, bet jie nebūtų pergrūsti. Visa tai ir suteiks sandėliui savybes, kurių jam reikia, norint tinkamai sandėliuoti viską.

Samdyti protingą kolektyvą

Dar vienas dalykas, norint turėti gerą sandėlį – tai geras kolektyvas. Nors lietuviai dažnai skundžiasi didele mokestine našta verslui, tačiau iš tikrųjų darbai šioje srityje yra ir kartu labai mažai apmokami. Tad jūs tiesiog dar niekada neturėjote kitos tokios geros galimybės pasisamdyti ką nors dirbti sandėlyje. Paprastai ten reikia už minimalią algą dirbančių žmonių ir jų jūs tikriausiai nesunkiai rasite. Kadangi kitos veiklos už minimalią algą yra labai nemalonios, kur tenka labai sunkiai dirbti. Taigi, verta samdyti tikrai protingą kolektyvą už nedidelę algą (rinkos kainomis) ir tikėtis, kad jūsų sandėliu bus gerai pasirūpinta. Beje, teisingam darbui užtikrinti, reikėtų ne tik samdyti gerą kolektyvą, bet ir sudiegti sandėlio valdymo sistemas. Jos optimizuos, skaičiuos ir analizuos daug dalykų, kurie yra reikalingi, valdant sandėlį.

Submit comment

Allowed HTML tags: <a href="http://google.com">google</a> <strong>bold</strong> <em>emphasized</em> <code>code</code> <blockquote>
quote
</blockquote>