Ar apsimoka savo automobilį drausti KASKO draudimu

Tiems, kas nori itin apsaugoti savo automobilį nuo įvairių galimų žalų, gali padėti KASKO draudimas. Tai – papildomas draudimas, leidžiantis apsidrausti nuo tokių atvejų kaip vagystė, gedimai, problemos keliaujant užsienyje. Štai keletas atvejų, kada vertis KASKO draudimu.

Gyvenate nesaugioje kaimynystėje

Viena iš priežasčių, kodėl iš tiesų daugybei žmonių vertėtų drausti savo automobilius KASKO draudimu – tai apsisaugojimas nuo galimų automobilio vagysčių. Net ir gyvendami saugioje kaimynystėje, žmonės mėgsta automobilį pasistatyti priešais langus – idant būtų galima visą laiką, kada neramu, žvilgtelėti per langą ir pamatyti, ar viskas gerai jūsų automobiliui. Juo labiau, jeigu gyvenate rajone, pasižyminčiu smulkiais nusikaltimais, nuolat kaukiančiomis signalizacijomis ir patiriamais nuostoliais. Tam, kad jums nereikėtų saugoti ir bijoti, kad galėtumėte tiesiog ramiai miegoti, jums vertėtų apsidrausti automobilį KASKO draudimu. Jei mašiną pavogs – viską atlygins draudimas.

Bijote dėl galimų avarijų

Tais atvejais, kai avariją sukelia žmogus, kuris turi KASKO draudimą, ir taip pat kuris avarijos metu nevykdė nusikalstamos veikos (pavyzdžiui, nevairavo neblaivus), avarijos patirtą žalą sumoka KASKO draudimas. Tad, jeigu jaučiate nerimą, kad patekus į avarinę situaciją turėsite netikėtai sumokėti kažkam pinigų, leiskite sau vairuoti ramiai. Taip pat apdrauskite automobilį KASKO ir būkite užtikrinti, kad į minėtąją situaciją nepateksite.

Jeigu papildomai norite apdrausti keleivius, techninę priežiūrą

Kartu su KASKO draudimu galima rinktis ir papildomas draudimo opcijas. Pavyzdžiui, drausti keleivius. Kas reiškia, kad avarijos atveju keleiviams patyrus sunkias traumas, tai taip pat būtų draudiminiai įvykiai, kurių metu patirtą žalą kompensuotų šis draudimas. Galima drausti šiuo draudimu mašiną ir tada, kai neramu dėl jos techninės priežiūros – bijote, kad suges, daug kainuos taisymas ir pan. Itin aktualu, išvykstant į užsienį ar tolimesnę kelionę, kur ir gedimas bei jo taisymas kainuotų daug brangiau nei vietiniame namų tinkle pas pažįstamus meistrus.

Tai automobilis, kuris nėra jūsų nuosavybė

Nors prie turimo turto labai greitai priprantame, kartais visgi pamirštame tai ir nepripažįstame to, kad tas turtas iš esmės nėra mūsų. Tarkime, jeigu tai įmonės automobilis, su kuriuo važinėjame turėdami išperkamosios nuomos sutartį. Arba kai tiesiog perkame mašiną lizingu. Arba, jeigu kas nors ją paskolina. Jeigu turint savo turtą baisu patirti nuostolius, tai dar baisiau turėtų būti juos patirti su svetimu turtu, ir vėliau likus kaltininku viską kompensuoti. Ar vagystės, ar avarijos, ar gedimo atveju viską gali kompensuoti KASKO pasirinktas draudimas.

Submit comment

Allowed HTML tags: <a href="http://google.com">google</a> <strong>bold</strong> <em>emphasized</em> <code>code</code> <blockquote>
quote
</blockquote>