Plaukų priežiūra: auksiniai patarimai

Yra labai daug dalykų, kurie gali teigiamai arba neigiamai paveikti plaukus. Kadangi daugelis įprastai siekia turėti sveikus, žvilgančius, elastingus, o ne trupančius ir sausėjančius plaukus, reikia suprasti, kad jais būtina rūpintis. Tik gera priežiūros rutina užtikrina, kad bus galima džiaugtis dailiais plaukais. Dažniausiai pasitaikančios plaukų problemos būna susijusios su žvilgesio bei elastingumo praradimu, dažnai vargina sausumas, elektrinimasis, o kai kuriais atvejais ir itin riebios šaknys. Visi šie dalykai gali kelti diskomfortą, kuris tikrai nedžiugina. Daugeliu atveju nereikia jokių papildomų priemonių grožio rutinoje tam, kad pavyktų šiuos dalykus nesunkiai išspręsti. Svarbiausia kokybiškos priemonės ir didžiausių klaidų vengimas. Keune kosmetika gali padėti greitai sunormalizuoti savo rutiną, o kelios taisyklės užtikrins, kad nebedarysite didelių plaukų priežiūros klaidų.

Pirmas patarimas, kuris gali labai stipriai pakeisti požiūrį į plaukus ir jų priežiūra yra tai, kad būtina naudoti plaukams tas priemones, kurios yra tinkamos pagal plaukų tipą. Jei plaukai itin sausi, jiems reikia kur kas labiau maitinančių priemonių. Jei plaukai sausumu nepasižymi, per sunkios drėkinančios priemonės juos tik dar labiau sugarbanos. Na, o jeigu plaukai garbanoti – tokiu atveju reikia netgi dar daugiau drėkinimo ir intensyvių plaukų priežiūros priemonių. Padėti sutvarkyti garbanas gali Keune Care Curl Control šampūnas.

Taip pat šiltuoju sezonu labai dažnai plaukams apsaugoti gali būti reikalingos priemonės su specialiais ingredientais, kurie atmuša žalingus saulės spindulius. Ne paslaptis, jog saulė kenkia odai, lygiai taip pat ji turi įtakos plaukų išsausėjimui, kurį gana sunku sustabdyti nedengiant galvos skrybėlėmis ar būnant pavėsyje. Visgi, kai kuriais atvejais ne visuomet plaukus norisi uždengti, ypač leidžiant laiką su draugais, artimaisiais, kur nors vykstant ar keliaujant, todėl verta išbandyti Keune produkcija, kuri sukurta saugoti plaukus nuo tiesioginių saulės spindulių. Keune šampūnai, plaukų kremai ir kondicionieriai gali apsaugoti plaukus nuo žalingų aplinkos veiksnių. O tai yra labai svarbu norint džiaugtis dailia šukuosena visus metus.

Labai svarbu dar labiau plaukų nekankinti su karšta oro srove ar karštomis formuojančiomis žnyplėmis. Labai svarbiais, išimtiniais atvejais tikrai galima susidurti su situacija, kai reikia plaukus pagražinti itin greitai, tačiau kasdienai geriau rinktis natūralesnius būdus suformuoti dailias šukuosenas. Keune produktai fiksacijai užtikrins, kad sukurtos šukuosenos išsilaikys ilgiau.

1 comment on “Plaukų priežiūra: auksiniai patarimai

  1. Tikrai taip, šią vasarą ypač pajutau, kaip saulė veikia mano plaukus, pradėjau dažniau naudoti apsaugačias priemones nuo UV ir papildomai drėkinamąsias bei stiprinančias plaukų priemones

Submit comment

Allowed HTML tags: <a href="http://google.com">google</a> <strong>bold</strong> <em>emphasized</em> <code>code</code> <blockquote>
quote
</blockquote>