Kičas jūsų pievoje

Tiems, kas mėgsta žalumą, patogumą ir jaukumą, rulonine veja padeda užtikrinti greitą ir patogų būdą apželdinti sklypą prie namų. Paprastai tai labai patogu dėl to, kad su greitai gauni norimą vejos rezultatą. Rulonine veja gražiai išsivynioja ir staiga visas jūsų kiemas pasidengia nuostabia žolyte. Smagu, kad ji būna be piktžolių, o po apačia išklotas geras kraigas ir kitokie tinkami mineralai sudaro puikią terpę tai vejai prigyti. Taigi, tokia rulonine veja galite džiaugtis ir jūs. Tačiau eksterjero ekspertai sako, kad didžiausia blogybe tampa vis labiau įsišaknijanti problema tokioje vejoje. Ir ne, tai visai ne piktžolės. Čia įsišaknija kas kita – kičas. Kas tas kičas vejoje ir kaip jo išvengti? Kalbamės su eksterjero, lauko erdvių dizainere Egle.

Kokias klaidas žmonės paprastai daro su rulonine veja?

Kokybiška veja iškartDažnai pasitaikanti klaida – kažkoks vizualinis perkrovimas. Jeigu naudojate ruloninę veją, tai reikia naudoti tik ją. Kartais žmonės sugalvoja pataupyti ir viename sklypo gale deda šitą veją, kitur palieka senas žoles. Blogiausia atrodo tokie sulopymai. Kaip ir siuvant kostiumą, jūs galite naudoti seną prastą medžiagą, naudoti gerą naująmedžiagą arba galite naudoti seną medžiagą su naujos lopais. Sutikime, kad sulopymas atrodys blogiausiai. Taip pat yra ir su veja. Tikrai neverta senų žolynų lopyti naujais žolės sklypeliais. Reikia tiesti visur tą pačią veją arba tiesiog jos išvis atsisakyti. Nebent buvo kažkas iškasta, o paskui jums reikėjo pridengti tą vietą, kur nudraskytos žolės.

O ką vadinate kičo klaidomis?

Dėl šitų klaidų man būna labiausiai gaila. Kaip sakoma, dėl didelio rašto išeinama iš krašto. Šios klaidos atsiranda tada, kai žmonės itin pasitiki savo dizaino sugebėjimais ir nusprendžia patys kuo daugiau pridekoruoti namus. Bet jie visada pridekoruoja taip, kad paskui tiesiog norisi verkti. Kas tai per dekoracijos ir dekoravimo būdas? Tai visurišdėlioti sodo nykštukai, mediniai gandrai ir medinės varlės, iš akmenėlių padaryti mažučiai baseinai, plastmasinės gėlės.

Kaip stilingai apželdinti savo kiemą?

Turėkite viziją iš karto, o ne patiesę veją kiškite į ją visko po truputį. Sekite šių laikų tendencija. Dabar madingas natūralumas ir šiokia tokia netvarka, tačiau ne blizgučiai ir papuošimai. Gražu, jeigu visur bus išklota vientisa veja, kažkur augs neapkarpytas krūmynas, patvoriuose žels dideli bijūnų krūmai, šalia namo stovės paprastas netašytas suolelis.

Submit comment

Allowed HTML tags: <a href="http://google.com">google</a> <strong>bold</strong> <em>emphasized</em> <code>code</code> <blockquote>
quote
</blockquote>